‘Transferzorgen KAA Gent, duo weigert bij te tekenen’

door
‘Transferzorgen KAA Gent, duo weigert bij te tekenen’

KAA Gent wil de transfermarkt nog opgaan, maar eerst zal het nog moeten afhandelen met enkele vertrekkers. Het Nieuwsblad meldt dat de Buffalo’s met zorgen zitten omtrent Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong.

Beide spelers hebben namelijk nog maar een jaar op hun contract staan en willen deze zomer vertrekken. Dat brengt KAA Gent in een lastig parket want de onderhandelingspositie spreekt niet in het voordeel van de Buffalo’s.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Zomermercato

Torunarigha wordt zelfs niet meer geselecteerd omdat de Duitse Nigeriaan zijn zinnen op een vertrek heeft gezet. De verdediger kende ook geen goed seizoen en mag weg van KAA Gent. Er zijn echter geen concrete aanbiedingen voor de eenvoudige Nigeriaanse international.

Ook voor Hong blijven de aanbiedingen uit. De Zuid-Koreaan speelt nog wel onder Wouter Vrancken, maar wil ook een transfer forceren. De middenvelder heeft een marktwaarde van negen miljoen euro en weigert bij te tekenen. Ook voor Hong is er aldus nog geen bod binnengekomen.

Complex

Dat maakt het voor KAA Gent ook moeilijker om spelers te halen. De club moet eerst geld zien binnenkomen vooraleer het kan uitgeven. Al-Rayyan legde 6,5 miljoen euro op tafel voor Julien De Sart, maar met Ito werd daar al een vervanger voor binnengehaald.

De Buffalo’s zullen dus eerst moeten verkopen om nieuwe spelers in te lijven. Voor Arnar Vidarsson wordt het aldus moeilijk om de transfermarkt af te speuren en ook Wouter Vrancken kan zo niet over een complete selectie beschikken.

Zie jij KAA Gent dit seizoen PO1 halen?

Meest recent

Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

7
7
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

12
12
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

57
57
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

134
134
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

214
214
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

251
251
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

244
244
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

215
215
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

89
89
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

124
124
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

207
207
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

90
90
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

958
958
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

69
69
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

32
32
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

92
92
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

511
511
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

129
129
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

441
441
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

158
158
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

214
214
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

335
335
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

103
103
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

129
129

Meer sportnieuws