‘Transferzorgen KAA Gent, duo weigert bij te tekenen’

906 stemmen
‘Transferzorgen KAA Gent, duo weigert bij te tekenen’

KAA Gent wil de transfermarkt nog opgaan, maar eerst zal het nog moeten afhandelen met enkele vertrekkers. Het Nieuwsblad meldt dat de Buffalo’s met zorgen zitten omtrent Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong.

Beide spelers hebben namelijk nog maar een jaar op hun contract staan en willen deze zomer vertrekken. Dat brengt KAA Gent in een lastig parket want de onderhandelingspositie spreekt niet in het voordeel van de Buffalo’s.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Zomermercato

Torunarigha wordt zelfs niet meer geselecteerd omdat de Duitse Nigeriaan zijn zinnen op een vertrek heeft gezet. De verdediger kende ook geen goed seizoen en mag weg van KAA Gent. Er zijn echter geen concrete aanbiedingen voor de eenvoudige Nigeriaanse international.

Ook voor Hong blijven de aanbiedingen uit. De Zuid-Koreaan speelt nog wel onder Wouter Vrancken, maar wil ook een transfer forceren. De middenvelder heeft een marktwaarde van negen miljoen euro en weigert bij te tekenen. Ook voor Hong is er aldus nog geen bod binnengekomen.

Complex

Dat maakt het voor KAA Gent ook moeilijker om spelers te halen. De club moet eerst geld zien binnenkomen vooraleer het kan uitgeven. Al-Rayyan legde 6,5 miljoen euro op tafel voor Julien De Sart, maar met Ito werd daar al een vervanger voor binnengehaald.

De Buffalo’s zullen dus eerst moeten verkopen om nieuwe spelers in te lijven. Voor Arnar Vidarsson wordt het aldus moeilijk om de transfermarkt af te speuren en ook Wouter Vrancken kan zo niet over een complete selectie beschikken.

Zie jij KAA Gent dit seizoen PO1 halen?

Meest recent

'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

2
2
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

26
26
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

140
140
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

72
72
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

63
63
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

72
72
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

156
156
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

135
135
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

77
77
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

43
43
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

169
169
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

195
195
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

84
84
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

50
50
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

72
72
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

405
405
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

433
433
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

243
243
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

238
238
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

291
291
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

531
531
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

146
146
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

79
79
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

131
131
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

607
607

Meer sportnieuws