Robert Lewandowski speelt met ingang van volgend seizoen mogelijk in Engeland. De aanvaller van Borussia Dortmund beschikt over een contract dat aan het eind van het seizoen afloopt en Chelsea, in het bijzonder trainer José Mourinho, wil daarvan profiteren. Althans, dat meldt
Daily Mail.
Chelsea liep in de voorbije transferperiode Radamel Falcao, Edinson Cavani en Wayne Rooney mis. De Colombiaan en de Uruguayaan kozen voor een overgang naar respectievelijk AS Monaco en Paris Saint-Germain, terwijl de laatstgenoemde uiteindelijk Manchester United trouw bleef. Mourinho zou boos zijn op het vaste netwerk van de scouts van de club, omdat er geen alternatieven voor de hand lagen.
De Portugees, die sinds zijn terugkeer op Stamford Bridge openlijk laat blijken veeleisend te zijn, wil daarom toeslaan met Lewandowski, beweert het medium.
The Blues sleepten op de valreep Samuel Eto'o binnen, maar de oefenmeester is nog niet tevreden en heeft zijn zinnen gezet op de Poolse goaltjesmaker. De eventuele komst van de aanvaller kan slecht uitpakken voor Fernando Torres en Demba Ba, die al niet verzekerd zijn van een basisplaats.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho