'Nieuwe transfersoap van start: Orban op vierkoppig lijstje'

door
'Nieuwe transfersoap van start: Orban op vierkoppig lijstje'

AA Gent is op indrukwekkende wijze aan het seizoen begonnen. De Buffalo's hebben dan ook een geslaagde zomermercato achter de rug. Zo werd de selectie versterkt met enkele gerichte aanwinsten én bleven de meeste sterkhouders op post.

Gent wist zich afgelopen zomer op verschillende posities en een aantal van de nieuwkomers, zoals Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, groeide inmiddels uit tot vaste sterkhouders. Maar zo mogelijk nog belangrijker: de club hield koningskoppel Gift Orban - Hugo Cuypers aan boord.

Die laatste kon nochtans rekenen op de interesse van Bologna. Cuypers leek zelf ook open te staan voor een verhuis naar de Serie A, maar uiteindelijk bleef een doorbraak uit. De vermeende 14 miljoen euro die de Italianen boden, was naar verluidt onvoldoende voor de Buffalo's.

Te dure Orban

Dat ook Orban aan boord bleef, is een nog grotere stunt. Zo heerste een pak interesse in de Nigeriaan. Niet onlogisch gezien zijn geweldige cijfers in zijn eerste seizoen bij Gent: de Nigeriaan scoorde 25 keer in 26 matchen namens de Oost-Vlamingen. Onder meer Lille OSC en Tottenham vertoonden belangstelling.

Uiteindelijk werd een eventueel vertrek van de aanvaller nooit echt concreet. Ook hier zou dat te maken hebben gehad met de hoge vraagprijs. Zo zou Gent voor Orban bijna het dubbele hebben verlangd als voor Cuypers. Maar op langere termijn bestaat er weinig twijfel over dat Orban in een topcompetitie aan de slag zal gaan.

Nieuwe soap in januari

Momenteel zit de spits in een dipje, eenmaal hij de weg naar doel terug heeft gevonden zal de interesse vanzelf weer toenemen. Eén club heeft zijn naam zelfs nu al met rood omcirkeld. Volgens BILD staat Orban immers op de verlanglijst van Eintracht Frankfurt.

De Duitse subtopper zou in januari graag een nieuwe centrumaanvaller willen aantrekken. Daarbij zou het vizier zijn gericht op Orban, al houdt men met Jørgen Strand Larsen (Celta de Vigo) Marcos Leonardo (Santos) en Karim Konaté (Red Bull Salzburg).

POLL: Wie is momenteel het belangrijkst voor Gent?

Meest recent

Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgespeeld?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

28
28
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

61
61
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

62
62
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

259
259
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

93
93
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

157
157
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

289
289
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

39
39
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

474
474
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

226
226
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

138
138
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

103
103
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

294
294
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

114
114
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

157
157
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

213
213
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

95
95
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

230
230
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

65
65
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

910
910

Meer sportnieuws