'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

door
'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

Union kan in de komende weken eindelijk de landstitel veroveren, nadat het in de voorbije drie seizoenen telkens op het nippertje fout ging. Daarna volgt wellicht hetzelfde scenario als in de voorgaande zomers: de smaakmakers zullen de club verlaten.

Sinds de terugkeer op het hoogste niveau moest Union elk seizoen afscheid nemen van zijn beste spelers, met vorige zomer nog het vertrek van Puertas, Amoura en Nilsson. Ook straks zal dat weer het geval zijn, want verschillende spelers hebben zich in de kijker gespeeld.

LEES OOK: Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Frankfurt zet zinnen op Sadiki

Helemaal vooraan de rij voor een toptransfer staat Noah Sadiki. De 20-jarige middenvelder werd een kleine twee jaar geleden voor amper 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Hij veroverde vorig seizoen al een basisplaats en nu is hij ook één van de leiders van het elftal.

Samen met Vanhoutte vormt hij een stevige tandem op het middenveld en zijn ontwikkeling wordt in het buitenland ook opgemerkt. Congolese bronnen melden nu dat Eintracht Frankfurt zijn zinnen gezet zou hebben op Sadiki.

Union wil 15 miljoen euro vangen

De huidige club van Arthur Theate en Michy Batshuayi staat op de derde plaats in de Bundesliga en zal Sadiki volgend seizoen meer dan waarschijnlijk Champions League-voetbal kunnen bieden. Ze zullen wel een akkoord moeten vinden met Union.

Dat zou volgens La Dernière Heure 15 miljoen euro willen vangen voor een transfer. Een deeltje van dat bedrag zal wel nog terugvloeien naar Anderlecht, dat recht zou hebben op 10 procent van de meerwaarde van een doorverkoop. Daardoor zou Union iets minder dan een miljoen moeten afstaan.

Zou Frankfurt een goede stap zijn voor Sadiki?

Meest recent

Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

13
13
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

84
84
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

63
63
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

37
37
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

12
12
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

375
375
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

231
231
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

333
333
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

93
93
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

491
491
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

852
852
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

252
252
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

552
552
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

290
290
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

222
222
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

111
111
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

87
87
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

56
56
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

237
237
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

36
36
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

192
192
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

243
243
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

49
49
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

142
142

Meer sportnieuws