'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

83 stemmen
'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

Union kan in de komende weken eindelijk de landstitel veroveren, nadat het in de voorbije drie seizoenen telkens op het nippertje fout ging. Daarna volgt wellicht hetzelfde scenario als in de voorgaande zomers: de smaakmakers zullen de club verlaten.

Sinds de terugkeer op het hoogste niveau moest Union elk seizoen afscheid nemen van zijn beste spelers, met vorige zomer nog het vertrek van Puertas, Amoura en Nilsson. Ook straks zal dat weer het geval zijn, want verschillende spelers hebben zich in de kijker gespeeld.

LEES OOK: Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

Frankfurt zet zinnen op Sadiki

Helemaal vooraan de rij voor een toptransfer staat Noah Sadiki. De 20-jarige middenvelder werd een kleine twee jaar geleden voor amper 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Hij veroverde vorig seizoen al een basisplaats en nu is hij ook één van de leiders van het elftal.

Samen met Vanhoutte vormt hij een stevige tandem op het middenveld en zijn ontwikkeling wordt in het buitenland ook opgemerkt. Congolese bronnen melden nu dat Eintracht Frankfurt zijn zinnen gezet zou hebben op Sadiki.

Union wil 15 miljoen euro vangen

De huidige club van Arthur Theate en Michy Batshuayi staat op de derde plaats in de Bundesliga en zal Sadiki volgend seizoen meer dan waarschijnlijk Champions League-voetbal kunnen bieden. Ze zullen wel een akkoord moeten vinden met Union.

Dat zou volgens La Dernière Heure 15 miljoen euro willen vangen voor een transfer. Een deeltje van dat bedrag zal wel nog terugvloeien naar Anderlecht, dat recht zou hebben op 10 procent van de meerwaarde van een doorverkoop. Daardoor zou Union iets minder dan een miljoen moeten afstaan.

Zou Frankfurt een goede stap zijn voor Sadiki?

Meest recent

'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

3
3
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

77
77
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

26
26
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

37
37
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

72
72
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

64
64
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

27
27
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

50
50
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

266
266
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

47
47
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

159
159
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

215
215
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

60
60
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

152
152
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

249
249
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

171
171
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

126
126
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

370
370
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

230
230
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

219
219
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

261
261
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

411
411
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

268
268
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180

Meer sportnieuws