'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

door
'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

Union kan in de komende weken eindelijk de landstitel veroveren, nadat het in de voorbije drie seizoenen telkens op het nippertje fout ging. Daarna volgt wellicht hetzelfde scenario als in de voorgaande zomers: de smaakmakers zullen de club verlaten.

Sinds de terugkeer op het hoogste niveau moest Union elk seizoen afscheid nemen van zijn beste spelers, met vorige zomer nog het vertrek van Puertas, Amoura en Nilsson. Ook straks zal dat weer het geval zijn, want verschillende spelers hebben zich in de kijker gespeeld.

LEES OOK: Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

Frankfurt zet zinnen op Sadiki

Helemaal vooraan de rij voor een toptransfer staat Noah Sadiki. De 20-jarige middenvelder werd een kleine twee jaar geleden voor amper 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Hij veroverde vorig seizoen al een basisplaats en nu is hij ook één van de leiders van het elftal.

Samen met Vanhoutte vormt hij een stevige tandem op het middenveld en zijn ontwikkeling wordt in het buitenland ook opgemerkt. Congolese bronnen melden nu dat Eintracht Frankfurt zijn zinnen gezet zou hebben op Sadiki.

Union wil 15 miljoen euro vangen

De huidige club van Arthur Theate en Michy Batshuayi staat op de derde plaats in de Bundesliga en zal Sadiki volgend seizoen meer dan waarschijnlijk Champions League-voetbal kunnen bieden. Ze zullen wel een akkoord moeten vinden met Union.

Dat zou volgens La Dernière Heure 15 miljoen euro willen vangen voor een transfer. Een deeltje van dat bedrag zal wel nog terugvloeien naar Anderlecht, dat recht zou hebben op 10 procent van de meerwaarde van een doorverkoop. Daardoor zou Union iets minder dan een miljoen moeten afstaan.

Zou Frankfurt een goede stap zijn voor Sadiki?

Meest recent

'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

62
62
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

24
24
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

213
213
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

93
93
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

95
95
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

23
23
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

121
121
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

271
271
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

70
70
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

279
279
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

49
49
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

637
637
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

409
409
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

70
70
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

515
515
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

231
231
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

417
417
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

634
634
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

568
568
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

221
221
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

93
93
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

330
330
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

125
125
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

570
570
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

193
193

Meer sportnieuws