TRANSFERUURTJE: 'Eden Hazard toch naar België, Europese top lonkt naar Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Eden Hazard toch naar België, Europese top lonkt naar Club'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

Jupiler Pro League

Zien we Eden Hazard alsnog aan het werk in de Belgische competitie? In Spanje bewezen ze alvast dat hij een aanbieding op zak zou hebben van Union. Hazard zou voorlopig nog de boot afhouden, maar zou niet helemaal afkerig staan van het idee om net als broers Thorgan en Kylian in Brussel aan de slag te gaan. Bij Union zelf ontkennen ze wel de berichten.

Club Brugge speelt donderdag tegen Besiktas in de Conference League en dat wordt voor een aantal spelers een mooie kans om zich in de kijker te spelen. Zo zal er weer heel wat schoon volk op de tribune zitten voor Antonio Nusa. Met name Chelsea, Manchester United, Arsenal en Dortmund zouden een scout sturen. Ook PSV stuurt een mannetje, maar het is niet meteen duidelijk voor wie zij komen.

Opmerkelijk tafereel bij KV Kortrijk, waar ze na amper twee weken alweer afscheid moeten nemen van Craig Cathcart. De ervaren verdediger tekende op het einde van de mercato nog een contract tot het einde van het seizoen, maar zou nu besloten hebben dat hij zich toch niet meer kan opladen. Hij zou daarom meteen een punt zetten achter zijn profcarrière.

Buitenland

Bij Real Madrid gaan ze in januari mogelijk nog op zoek naar een extra spits om het vertrek van Karim Benzema op te vangen. Mogelijk komt de Koninklijke daarvoor uit bij een opmerkelijke naam, want ze zouden denken aan de komst van Pierre-Emerick Aubameyang. De ex-spits van aartsrivaal Barcelona speelt tegenwoordig bij Olympique Marseille, maar heeft daar zijn start gemist.

De voorbije week waren ze bij Duitsland op zoek naar een nieuwe bondscoach na het ontslag van Hansi Flick. Die lijken ze nu gevonden te hebben, want de Duitse bond zou helemaal rond zijn met Julian Nagelsmann. Het nog steeds lopende contract van de trainer bij Bayern zal wellicht ontbonden worden.

POLL: Zou Hazard goed bij Union passen?

Meest recent

Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

129
129
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

80
80
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

324
324
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

201
201
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

114
114
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

137
137
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

96
96
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

369
369
Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

292
292
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

173
173
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

304
304
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

43
43
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

575
575
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

234
234
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

150
150
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

106
106
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

318
318
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

118
118
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

179
179
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222

Meer sportnieuws