Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

450
Genk nadert eerste zomeraanwinst:

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato. Zo ook KRC Genk. De winnaar van de reguliere competitie heeft immers zijn zinnen gezet op de komst van Daan Heymans.

In de voorbije duels liet Racing het helemaal afweten, voorts heeft het echter een sterk seizoen achter de rug. Het won zelfs en reguliere competitie en is daardoor al zeker van een Europees ticket voor volgend seizoen. De Limburgers zullen dan weer op drie fronten gaan strijden. Hus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Onderhandelingen lopen

Daar is de clubleiding inmiddels mee bezig. En Genk blijft niet blind voor spelers uit de eigen competitie. Naar verluidt zou men stevig aan het doordrukken zijn voor de komst van Daan Heymans, smaakmaker van Sporting Charleroi. Zijn dossier zou zelfs behoorlijk ver gevorderd zijn.

Na de 4-3-zege van de Carolo's tegen Westerlo, werd Heymans alvast gepolst naar een stand van zaken. "Ik zeg al weken dat er gesprekken gaande zijn tussen mezelf, Charleroi en Genk", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Ik zou graag die transfer maken, maar er moeten natuurlijk drie partijen akkoord gaan en dat is op dit moment nog niet het geval."

Klaar voor nieuwe stap

Heymans is in ieder geval bezig aan een sterk seizoen bij de Henegouwers. Zo wist hij al 15 keer te scoren en 2 assists af te leveren. De aanvallende middenvelder voelt zich dan ook klaar voor een nieuwe stap voorwaarts in zijn carrière. Al zal hij bij een club als Genk wel moeten vechten voor zijn plek.

Maar die concurrentiestrijd lijkt hem niet af te schrikken. "Ik word nog 26 dit jaar, dus ik denk dat ik op het hoogste niveau van mijn carrière aan het spelen ben. Ik heb een heel constant seizoen en ben klaar voor de stap hogerop."

Heymans zou een goede aanwinst zijn voor Genk ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

2
2
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

57
57
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

14
14
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

21
21
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

32
32
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

48
48
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

80
80
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

107
107
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

258
258
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

531
531
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

69
69
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

132
132
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

144
144
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

175
175
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

317
317
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

611
611
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

237
237
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

193
193
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

568
568
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

98
98

Meer sportnieuws