Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

450 stemmen
Genk nadert eerste zomeraanwinst:

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato. Zo ook KRC Genk. De winnaar van de reguliere competitie heeft immers zijn zinnen gezet op de komst van Daan Heymans.

In de voorbije duels liet Racing het helemaal afweten, voorts heeft het echter een sterk seizoen achter de rug. Het won zelfs en reguliere competitie en is daardoor al zeker van een Europees ticket voor volgend seizoen. De Limburgers zullen dan weer op drie fronten gaan strijden. Hus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Onderhandelingen lopen

Daar is de clubleiding inmiddels mee bezig. En Genk blijft niet blind voor spelers uit de eigen competitie. Naar verluidt zou men stevig aan het doordrukken zijn voor de komst van Daan Heymans, smaakmaker van Sporting Charleroi. Zijn dossier zou zelfs behoorlijk ver gevorderd zijn.

Na de 4-3-zege van de Carolo's tegen Westerlo, werd Heymans alvast gepolst naar een stand van zaken. "Ik zeg al weken dat er gesprekken gaande zijn tussen mezelf, Charleroi en Genk", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Ik zou graag die transfer maken, maar er moeten natuurlijk drie partijen akkoord gaan en dat is op dit moment nog niet het geval."

Klaar voor nieuwe stap

Heymans is in ieder geval bezig aan een sterk seizoen bij de Henegouwers. Zo wist hij al 15 keer te scoren en 2 assists af te leveren. De aanvallende middenvelder voelt zich dan ook klaar voor een nieuwe stap voorwaarts in zijn carrière. Al zal hij bij een club als Genk wel moeten vechten voor zijn plek.

Maar die concurrentiestrijd lijkt hem niet af te schrikken. "Ik word nog 26 dit jaar, dus ik denk dat ik op het hoogste niveau van mijn carrière aan het spelen ben. Ik heb een heel constant seizoen en ben klaar voor de stap hogerop."

Heymans zou een goede aanwinst zijn voor Genk ...

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

10
10
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

71
71
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

18
18
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

244
244
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

325
325
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

100
100
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

70
70
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

338
338
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

328
328
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

356
356
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

123
123
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

629
629
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

78
78
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

140
140
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

268
268
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

306
306
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

294
294
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

307
307
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

121
121
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

300
300
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

493
493
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws