Club Brugge wil topper: gezegend met toverstaf van talent

door
Club Brugge wil topper: gezegend met toverstaf van talent

Met het oog op mogelijke vertrekkende spelers Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen, houdt Club Brugge de ontwikkelingen van enkele hoogwaardige offensieve spelers nauwlettend in de gaten. Een van deze spelers is Sergio Arribas, een 21-jarige nummer tien die momenteel uitkomt voor Real Madrid Castilla. Coach Raul Gonzalez Blanco is zijn grootste supporter, en Arribas wordt beschouwd als een van de grootste talenten die voortkomen uit La Fabrica, de jeugdopleiding van Real Madrid. Tomas Roncero, een journalist van Marca, beschrijft hem zelfs als een speler die gezegend is met een toverstaf van talent.

LEES OOK: FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

Club Brugge wil juweel van La Fabrica

Club Brugge heeft deze zomer bijna 22 miljoen euro uitgegeven aan transfers, waaronder Michal Skoras (Lech Poznan, 6 miljoen euro), Igor Thiago (PFK Ludogorets, 7,9 miljoen euro) en Hugo Vetlesen (Bodo/Glimt, 8 miljoen euro) Met deze uitgaven heeft Vincent Mannaert bijna zijn geplande transferbudget voor deze zomer bereikt, maar dat betekent niet dat de transferactiviteiten van Club Brugge hiermee ten einde zijn. Club Brugge heeft Noa Lang afgelopen weekend verkocht aan PSV Eindhoven, terwijl Abakar Sylla, Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen verwacht worden om deze zomer een mooie buitenlandse transfer te maken. In dat geval moet Club Brugge adequate vervangers zien aan te trekken, en daarvoor mag de helft van de inkomende transfersommen opnieuw geïnvesteerd worden in inkomende transfers.



In de veronderstelling dat Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen zullen vertrekken, is Vincent Mannaert alvast bezig met hoogwaardige offensieve profielen te monitoren. Een van de spelers die aan Club Brugge wordt gelinkt, is Sergio Arribas, een 21-jarige nummer tien van Real Madrid Castilla. Arribas wordt beschouwd als een van de grootste talenten die voortgebracht zijn door La Fabrica, de jeugdacademie van Real Madrid. Ondanks zijn potentieel en kwaliteiten is er momenteel geen ruimte voor hem in het eerste team van de Koninklijke.

Borussia Dortmund in pole, Xabi Alonso kijkt mee

Real Madrid heeft naar verluidt Sergio Arribas laten weten dat het voor zijn persoonlijke ontwikkeling beter zou zijn om deze zomer naar een andere club uit te kijken. Dit besluit is met spijt genomen, aangezien Arribas binnen de club zowel op persoonlijk als sportief vlak zeer gewaardeerd wordt. Real heeft inmiddels zware concurrentie op zijn positie aangetrokken, met spelers als Jude Bellingham, Arda Güler (Fenerbahçe) en Brahim Diaz (terug van AC Milan), waardoor het voor Arribas moeilijk zou worden om komend seizoen (veel) speelminuten te krijgen. Voor Real zijn er verschillende opties bespreekbaar: van een definitieve transfer, al dan niet met een terugkoopoptie, tot een huurtransfer, eventueel met een aankoopoptie.

Club Brugge staat voor een stevige concurrentiestrijd in de race om Sergio Arribas aan te trekken. Verschillende Spaanse clubs tonen interesse, waaronder Rayo Vallecano, Girona, Almeria en Sporting Gijon. Bovendien is er ook aanzienlijke belangstelling vanuit Duitsland. Xabi Alonso, die eerder bij Real Madrid met Arribas heeft samengewerkt, wil hem naar Bayer Leverkusen halen. Daarnaast tonen ook RB Leipzig en Eintracht Frankfurt interesse. Op dit moment lijkt Borussia Dortmund echter de voornaamste kandidaat te zijn. Volgens BILD en Kicker zijn er momenteel gesprekken aan de gang tussen Dortmund en Real Madrid met betrekking tot een mogelijke transfer. Dortmund zou Arribas graag voor twee jaar willen huren.

Gezegend met toverstaf van talent

Het is begrijpelijk dat Sergio Arribas veel interesse geniet op de transfermarkt, gezien zijn indrukwekkende kwaliteiten en uitstekende prestaties bij Real Madrid Castilla. Vorig seizoen was hij de meest bepalende speler in de Spaanse derde klasse, met 21 doelpunten en 8 assists. Het jaar daarvoor eindigde hij als tweede, net achter Ferran Jutgla. Arribas is een belangrijke speler binnen het team van trainer Raul Gonzalez Blanco, die tevens zijn grootste supporter is. De 21-jarige Arribas combineert een sterk scorend vermogen met een goed inzicht in het spel, vastberadenheid en indrukwekkende statistieken. Hij wordt niet voor niets beschouwd als het juweel van La Fabrica, de jeugdopleiding van Real Madrid.

Sergio Arribas is een getalenteerde nummer tien die uitstekend tussen de linies kan spelen. Hij heeft het vermogen om met individuele acties en dribbels diepgang te creëren, en zijn dreigende passing stelt hem in staat om zijn teamgenoten in scoringsposities te brengen. Naast zijn positie als nummer tien kan Arribas ook op de flanken of als valse negen spelen. Hij staat erom bekend altijd met afgezakte kousen te spelen en wordt qua speelstijl vergeleken met Isco. “Hij is een van de spelers die me het meest heeft verrast bij Real Madrid,” zei Dani Poyatos, voormalig jeugdcoach van Real Madrid, tegen Marca. Journalist Tomas Roncero schreef eind juni ook lovend over Arribas in Marca, waarbij hij zei: “Er zijn spelers die zijn gezegend met een toverstaf van talent. Dat geldt voor Arribas. Op 21-jarige leeftijd is hij zonder twijfel de meest waardevolle speler van de Spaanse derde klasse. Een levendige aanvaller die speelt met de intelligentie van een speler die lange tijd dicht bij het eerste elftal heeft gestaan.”

Club Brugge moet vol voor Arribas gaan

Meest recent

Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

5
5
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

9
9
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

36
36
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

7
7
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

224
224
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

110
110
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

31
31
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

38
38
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

92
92
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

188
188
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

283
283
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

504
504
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

212
212
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

190
190
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

177
177
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

145
145
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

466
466
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

282
282
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1038
1038
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

605
605
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

74
74
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

522
522
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

154
154
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

168
168
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

318
318

Meer sportnieuws