Guardiola doet opvallende bekentenis over tierende De Bruyne

door
Guardiola doet opvallende bekentenis over tierende De Bruyne

Met een klinkende 4-0 zege maakte Manchester City een serieus statement tegen Real Madrid in de halve finales van de Champions League. Eén van de bezielers van de ruime overwinning was zoals zo vaak Kevin De Bruyne, die zich tijdens de wedstrijd fel opjaagde in zijn coach Pep Guardiola. Die laatste komt nu met een markante reactie op het voorval.


Tijdens de wedstrijd was te zien hoe Guardiola een De Bruyne op snelheid aanmaant om de bal af te spelen. Onze landgenoot tikte het leer daarop even te ver van zijn voet en leed zo balverlies, schijnbaar uit zijn concentratie gebracht door zijn coach. Daarop draait hij zich om en maakt hij zich bijzonder boos op Guardiola. "Shut up!" snauwde de Rode Duivel. Wanneer Jack Grealish de bal wel vlot rondspeelde, werpte Guardiola hem ostentatief handkusjes toe. Tegenover Sky Sports kwam Guardiola terug op het incident: "Ik vond Kevins reactie geweldig".

"We roepen naar elkaar en I love it... Het was een goede reactie van Kevin. Ik hou van die energie. Wat jij niet te zien krijgt, is dat Kevin ook het op trainingsveld naar mij roept. Dat hebben we nodig van hem." verklaarde hij aan de pers in aanloop naar de topper tussen Manchester City en Arsenal. "Van zodra hij dat begon te doen, werd hij een betere speler. Toen we 2-0 voorkwamen, speelde De Bruyne en Gündogan geregeld de bal kwijt met risicopasses. De Bruyne heeft ons al miljoenen keren assists opgeleverd met een bijzondere pass, maar nu hadden iets anders nodig in ons spel. Dat had Grealish goed begrepen."

LEES OOK: Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase: schorsing

Te flets in zijn reacties


Guardiola lijkt er een gewoonte van te maken om De Bruyne moedwillig kwaad te krijgen. "Wanneer het gelaat van De Bruyne rood aanloopt, is dat een slecht teken voor de tegenstander", verkondigde Pep Guardiola enkele maanden geleden nog. "Deze energie vind ik geweldig. Soms is hij nog te flets in zijn reacties."





Roep jij ook over en weer tegen jouw baas om productiever te worden?

Meest recent

'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

5
5
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

74
74
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

97
97
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

217
217
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

233
233
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

80
80
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

223
223
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

123
123
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

518
518
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

522
522
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

369
369
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

317
317
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

153
153
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

601
601
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

531
531
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

336
336
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

168
168
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

481
481
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

230
230
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

314
314
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

86
86
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

203
203
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

456
456

Meer sportnieuws