Lege tribunes in Gent? "Het kan niet altijd over Brecel gaan"

door
Lege tribunes in Gent?

Met de klepper tussen Standard Luik en AA Gent op het programma, krijgen we morgen een eerst topaffiche te zien in de Europe Play-Offs. Gent-coach Vanhaezebrouck kijkt alvast uit naar een warme ontvangst in Luik.


Waar de Europe Play-Offs doorgaans op weinig publieke belangstelling kunnen rekenen, betekent het vooruitzicht op een volgepakt Sclessin alvast een meevaller. Tijdens de traditionele persconferentie naar aanloop van de wedstrijd liet Hein Vanhaezebrouck zijn bewondering blijken voor de vurige Rouches: "Het thuispubliek in Luik is fantastisch. Daar kijk ik iedere keer weer naar uit, vroeger als speler en nu als coach." Dat de volle tribunes in Luik in schril contrast staan met de lege tribunes in Gent, daar wil hij niet van weten: "Het is blijkbaar komkommertijd voor de pers, ze schrijven over allerlei zaken die er eigenlijk niet toedoen. Maar ja, ze kunnen niet elke dag over Luca Brecel schrijven".

De coach van de Buffalo's bouwde ook op sportief vlak alvast enige voorzichtigheid in: "Als ik de analyse moet maken van de twee ploegen, dan zie ik dat zij over alle spelers kunnen beschikken. Dat is de hoop van iedere coach. Het is duidelijk dat Standard een ploeg is die thuis fantastische resultaten heeft behaald, ook tegen topploegen".

GENTSE ZIEKENBOEG LOOPT (NET TE LAAT?) LEEG
Bij AA Gent trainden ze deze week meestal met 12 à 13 spelers. Dat belangrijke spelers als Hjulsager, Castro-Montes en Nurio terug op het trainingsveld staan, komt geen dag te laat. "Maar ze zijn verre van klaar, zeker Alessio (Castro-Montes, nvdr.). Misschien kan ik ze laten invallen, als het niet te lang is" wist Vanhaezebrouck te melden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

Wie trekt er aan het langste eind?

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

32
32
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

103
103
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

126
126
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

84
84
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

329
329
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

193
193
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

362
362
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

324
324
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

341
341
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

56
56
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

89
89
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

214
214
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

332
332
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

205
205
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

158
158
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

215
215
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

80
80
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws