'Bolingoli doet wenkbrauwen fronsen met nieuwe club'

door
'Bolingoli doet wenkbrauwen fronsen met nieuwe club'

Kent u Boli Bolingoli nog? De verdediger was in een niet zo ver verleden nog aan de slag bij Club Brugge, maar speelt nu bij het Schotse Celtic Glasgow. Nu zou de speler wel eens een heel erg verrassende transfer kunnen maken.


Bolingoli stroomde door vanuit de jeugd van Blauw-Zwart naar het eerste elftal. Daar was hij in totaal goed voor 64 wedstrijden (7 goals, 1 assist). Hij kon echter te weinig constante in zijn spel leggen en de regerende landskampioen stalde hem dan maar op huurbasis bij reeksgenoot STVV. Na die uitleenbeurt werd hij verkocht aan Rapid Wien voor iets minder dan 1 miljoen euro. Daarna ging het naar Schotland voor Bolingoli. Hij ging er voor grootmacht Celtic spelen, dat hem afgelopen seizoen uitleende aan het Turkse Basaksehir.

TRANSFER NAAR RUSLAND?

Zo heeft de nog altijd maar 26-jarige Bolingoli er dus al een kleine odyssee opzitten. En er zou wel nog eens een nieuwe voetbalstemming op zijn palmares kunnen komen te staan. Sportjournalist Pete O'Rourke meldt immers dat Bolingoli een akkoord heeft met FC Ufa, de huidige nummer 15 uit de Russische Premjer-Liga. Hij zou zich bij de club aansluiten voordat de Russische mercato op 25 februari op slot gaat.

Bolingoli lijkt zo dus Schotland definitief te gaan verlaten. Voor Celtic speelde hij uiteindelijk 31 duels, waarin hij 4 assists gaf. Hij had er nog een contract tot eind mei 2023 en moet momenteel 1,5 miljoen euro kosten volgens Transfermarkt. Het is niet bekend hoeveel FC Ufa op tafel zou leggen voor onze landgenoot.

Goede zet?

Meest recent

'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

32
32
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

189
189
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

36
36
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

267
267
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

67
67
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

340
340
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

109
109
'Nieuwe superdeal Club Brugge: United wil zaken doen'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

848
848
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

260
260
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

57
57
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

47
47
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

331
331
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

27
27
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

111
111
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

141
141
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

151
151
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

91
91
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

58
58
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

125
125
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

152
152
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

335
335
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

56
56
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

369
369
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1207
1207

Meer sportnieuws