Oud-Heverlee Leuven gaat nog een toptransfer afronden. Volgens The Scottisch Sun staat Thomas Henry op het punt om naar Celtic te verhuizen. OHL incasseert heel wat miljoenen euro’s en haalt zijn slag thuis.

Thomas Henry zou voor 8 miljoen euro de overstap gaan maken naar de Schotse topclub Celtic. De deal zou bijna rond zijn en Henry heeft zo zijn gewilde toptransfer zo goed als beet. OHL hield het been de afgelopen weken stijf en hoopte op minstens 6 miljoen euro, en het lijkt nu zelfs nog meer te vangen.
OHL doet een zeer goede zaak, want het haalde de doelpuntenmaker voor amper 500.000 euro weg bij Tubeke. Henry, ook genoemd bij AA Gent, was in Eerste Klasse A uitgegroeid tot een garantie op doelpunten. Vorig seizoen trof de spits 21 keer raak en hij leverde 6 assists in 31 matchen. Dit seizoen staat de teller ook al op 3 doelpunten in 3 wedstrijden.
POLL: Zou dat een straffe deal zijn voor OHL?