'Guardiola wil Barça helpen met verrassende transfer'

door
'Guardiola wil Barça helpen met verrassende transfer'

Door de financiële problemen kon FC Barcelona vorige zomer amper nieuwe spelers aantrekken. Maar met Miralem Pjanic slaagden de Catalanen er echter toch in om één grote naam naar Camp Nou te halen. De Bosnische middenvelder zou na één seizoen echter alweer mogen beschikken.


Barcelona nam Pjanic vorig jaar zomer nog over van Juventus in een ruildeal met Arthur Melo. Coach Ronald Koeman deed echter nauwelijks een beroep op de Bosnische middenvelder, die om die reden ook niet tevreden is. Volgens Marca heeft de club daarom besloten dat hij deze zomer moet vertrekken. Barça kan de transfersom voor Pjanic alvast goed gebruiken. En mocht het de club niet lukken om hem voor een mooi bedrag te slijten, dan lijkt de voorkeur uit te gaan naar een huurtransfer. Zijn nieuwe club moet in dat geval wel een groot deel van zijn salaris overnemen.

UPDATE 03/05
Het heeft er dus alle schijn van dat de passage van Pjanic op Camp Nou beperkt zal blijven tot één seizoen, toch zou de middenvelder een fraaie transfer kunnen maken. Zo meldt Mundo Deportivo in zijn transferblog dat Pep Guardiola er wel wat voor voelt om de Bosniër naar Manchester City te halen. De Catalaan is op zoek naar een extra middenvelder om het vertrek van Fernandinho op te vangen. Pjanic zou alvast op zijn verlanglijstje staan, net zoals Ismaël Bennacer (AC Milan) en Kalvin Phillips (Leeds United).

POLL: Wie is volgens u de beste optie voor City?

Meest recent

Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

2
2
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

119
119
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgespeeld?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

83
83
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

82
82
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

76
76
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

310
310
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

108
108
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

164
164
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

297
297
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

39
39
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

528
528
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

230
230
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

143
143
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

103
103
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

310
310
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

117
117
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

166
166
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

218
218
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

102
102
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

233
233

Meer sportnieuws