Onrust bij Antwerp: exit D'Onofrio nadert

door
Onrust bij Antwerp: exit D'Onofrio nadert

De voorbije dagen gonsde het van de berichten omtrent de woelige werking in de bestuurskamer van Antwerp, dat die geruchten in een officieel communiqué zelf ontkende. Nu blijkt er echter toch wat op til in de nok van de Bosuil. Het eerste ontslag is alvast een feit.


Zo maakte het stamnummer één dinsdag bekend dat het afscheid neemt van teammanager Fréderic Leidgens. Hij ging akkoord om in onderlinge overeenkomst een punt te zetten achter de samenwerking. "De club heeft de voorbije dagen samen met Frédéric Leidgens vastgesteld dat het onmogelijk is geworden om zijn job naar behoren te blijven uitvoeren. Dit als gevolg van het artikel in GVA en de commotie die daarop ontstaan is omtrent zijn persoon", klinkt het in een officieel communiqué.

Het bewuste artikel kost de rechterhand van Luciano D'Onofrio, die hem vier jaar geleden binnenloodste bij de Great Old, nu dus de kop. Verder weet Het Laatste Nieuws dat D'Onofrio niet op de hoogte werd gesteld van de beslissing, een veeg teken aan de wand wat de toekomst van de sportieve baas betreft.

UPDATE 14/04
Het begint er steeds meer op te lijken dat er grote veranderingen op komst zijn aan de top van de Great Old. Volgens Het Nieuwsblad/Sportwereld is de positie van D'Onofrio immers onhoudbaar geworden. Zo stelt het medium dat de kans bijzonder klein is dat zijn aflopende contract verlengd zal worden. Binnen de club klinkt de roep om een modernere aanpak immers steeds luider. Aan voorzitter Paul Gheysens om de knoop door te hakken. Al zou D'Onofrio volgens HNB er ook zelf de brui aan kunnen geven.

LEES OOK: Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

Antwerp heeft nood aan een nieuwe wind binnen het bestuur ...

Meest recent

Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

5
5
Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

35
35
De Winter geeft oorzaak voor molenwiekende De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

39
39
Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

142
142
3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

208
208
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

34
34
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

106
106
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

353
353
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

32
32
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

97
97
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

138
138
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

190
190
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

115
115
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

86
86
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

140
140
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

207
207
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

140
140
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

94
94
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

101
101
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

793
793
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

34
34
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

79
79
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

195
195
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

224
224
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

72
72

Meer sportnieuws