Cercle Brugge heeft een erg mooie zondag achter de rug. De Vereniging won op eigen veld immers met 2-1 van Beerschot VA en zette zo een enorme stap in de strijd om het behoud. En enkele uren na deze gouden overwinning kwam Groen-Zwart met belangrijk nieuws naar buiten.
Zo maakte Cercle bekend dat het een nieuwe CEO heeft gevonden. De 57-jarige West-Vlaming Ben Lambrecht, die heel wat ervaring heeft in verschillende bedrijfstakken, neemt vanaf heden de dagelijkse leiding in handen. "Het gegeven om te werken in een ambitieuze en tevens internationale context om van Cercle het grootste talentenplatform van Europa te maken, spreekt mij persoonlijk enorm aan. Met het talent dat op vandaag al aanwezig is op Cercle wil ik graag een goede en sterke bedrijfscultuur verder op poten zetten waarin we als team samen het beste kunnen halen op sportief en extra-sportief vlak", reageert hij op de clubwebstek.
Het duurde bij Cercle wel een tijdje alvorens een nieuwe CEO werd aangesteld. Sterke man Oleg Petrov is dus erg tevreden. "Voor de functie van CEO waren we de voorbije maanden op zoek naar een sterk en Belgisch profiel met internationale ervaring om onze ambitieuze strategie met Cercle verder uit te bouwen. We zijn ervan overtuigd dat Ben de juiste man op de juiste plaats is om met Cercle een versnelling hoger te schakelen."
Cercle Brugge KSV maakt vandaag de aanstelling bekend van Ben Lambrecht als Chief Executive Officer (CEO)! 🟢⚫️
— Cercle Brugge (@cercleofficial) April 4, 2021
Welkom, Ben!
🔗 LINK | https://t.co/wi8B7UwSmK pic.twitter.com/DhAyjVBBZO
LEES OOK: Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club
Kobe K