Union SG kroonde zich afgelopen weekend tot kampioen, maar de resterende plaatsen in 1B liggen nog lang niet vast. Donderdagavond streden KMSK Deinze en RWDM bijvoorbeeld om de voorlopige vijfde stek. De inhaalmatch werd een waar doelpuntenmachine, maar leverde geen winnaar op: 4-4.
Deinze verdedigde een voorsprong van twee punten in het klassement, maar kwam na dik een halfuur spelen op achtervolgen te staan na een doelpunt van Libert. Enkele minuten later bracht Tarfi de bordjes echter alweer in evenwicht. Maar het grote spektakel begon pas na de pauze.
De Brusselaars kwamen opnieuw op voorsprong, op enkele minuten tijd boog Deinze die scheve situatie compleet om. Via Claes tekende RWDM echter voor de 3-3 en Nzuzi maakte er in de 70ste minuut zelfs 4-4 van met een fraaie plaatsbal (zie video onderaan). De bezoekers stonden toen overigens met 10 man wegens rood voor Yambéré.
Dat numerieke ondertal kwam RWDM in de slotfase uiteindelijk duur te staan. Zo slaagde Le Postollec erin om Deinze alsnog een punt te bezorgen. Beide ploegen blijven zo plaats 5 en 6 bekleden in het klassement. Er zijn nog 5 speeldagen te gaan in 1B.
🇫🇷 | Kévin Nzuzi krult de bal knap in doel! 💫#DEIRWD pic.twitter.com/aUIU2WLOL6
— Eleven Sports (NL) (@ElevenSportsBEn) March 18, 2021
LEES OOK: Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”
Kobe K