'Cercle Brugge denkt aan oude bekende als technisch directeur'

door
'Cercle Brugge denkt aan oude bekende als technisch directeur'

Cercle Brugge wil eerst een technisch directeur vastleggen en nadien komt de coach. De Bruggelingen hebben hun doelwit alvast gevonden, al zijn de onderhandelingen nog steeds gaande.


Volgens BN/De Stem is Cercle Brugge alles in het werk aan het stellen om Tom Van den Abbeele weer naar België te halen. De 41-jarige ex-scout van onder meer PSV en Club Brugge is momenteel in die functie werkzaam bij NAC Breda. Van den Abbeele ligt er nog onder contract, dus daar moet een oplossing worden gevonden. Het Nieuwsblad weet dan weer te melden dat een Nederlander, wiens naam niet bekend is, tot op heden de voorkeur draagt.

Van den Abbeele was eerder al werkzaam bij STVV, waar hij na een jaar naar NAC vertrok. Daar is hij sinds vorige zomer aan de slag. Een aanstelling van Van den Abbeele zou ook de komst van Marc Brys als trainer in een stroomversnelling kunnen brengen, want beiden werkten eerder al succesvol samen op Stayen.

UPDATE 06/06

Cercle Brugge heeft niet alleen Tom Van den Abbeele (NAC) op de radar staan, maar het denkt aan nog een voormalig technisch directeur van de Kanaries. De Bruggelingen zaten volgens Het Laatste Nieuws ook al aan tafel met Jan-Pieter Martens, die in het verleden technisch directeur was bij STVV en nadien aan de slag ging als teammanager van Schalke 04. Mogelijk keert hij dus terug naar België.

POLL: Zou Martens een goede TD zijn voor Cercle?

Meest recent

Club beëindigt Genkse titeldroom en blijft in spoor Union

KRC Genk zal dit seizoen zijn vijfde landstitel niet veroveren. De Limburgers zijn mathematisch ...

100
100
Antwerp kan Europa ruiken: "Of het nu ook binnen is?"

Antwerp heeft zondag een grote stap gezet richting het veilig stellen van de vijfde plaats. Het ...

42
42
Gooit Nainggolan bommetje over zijn toekomstplannen?

Lokeren-Temse zal volgend seizoen niet in de Jupiler Pro League spelen. Na een tumultueuze wedstrijd ...

63
63
Trossard helpt Arsenal aan knappe comeback tegen Liverpool

Arsenal kreeg deze week een immense klap met de uitschakeling door PSG in de halve finale van de ...

20
20
Club-fans viseren Genk-speler: "Hij is Burgess 2.0"

Club Brugge lijkt goed op weg om KRC Genk uit de titelstrijd te kegelen. Halfweg staat Blauw-Zwart ...

144
144
Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

53
53
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

222
222
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

142
142
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

485
485
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

227
227
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

160
160
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

179
179
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

106
106
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

496
496
Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

299
299
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

184
184
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

315
315
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

43
43
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

664
664
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

240
240

Meer sportnieuws