Genk ontmoet ex-spits uit Belgische eerste provinciale: "Iets recht te zetten"

door
Genk ontmoet ex-spits uit Belgische eerste provinciale:

KRC Genk neemt het donderdag op tegen het Noorse Sarpsborg en zij worden aanzien als het zwakke broertje in de groep. Er speelt een oude bekende bij de club.


Zo staat Rashad Muhammed er in de aanval en die kende een zeer opvallend parcours. Vijf jaar geleden speelde de aanvaller nog in de Belgische eerste provinciale, bij Eppegem. Via Namen ging het naar de Noorse tweedeklasser Florö en zo belandde hij bij Sarpsborg.

"Van Eppegem naar de Europa League in vijf seizoenen. Geen slecht parcours, toch? Ik heb niet voor de makkelijkste weg gekozen, maar ik ben trots op waar ik nu sta. ­Misschien zie je me ooit nog wel eens terug in België. Ik heb er nog iets recht te zetten, want ik heb er nooit echt kunnen tonen wat ik in mijn mars heb. In Noorwegen kreeg ik die kans wel", zegt hij aan Gazet van Antwerpen.

Genk maakte indruk op hem. "Genk is bijzonder sterk. Ik weet dat ze aan een indrukwekkende reeks ­zonder nederlaag bezig zijn. Maar ooit moet die stoppen. Als we alles geven en een beetje geluk hebben, kan dat tegen ons zijn.”

🔥 Wat iedereen nu leest

Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Een sprookjesverhaal?

Meest recent

'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

28
28
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

69
69
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

177
177
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

37
37
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

387
387
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

99
99
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten

Het nieuwe voetbalseizoen is nog maar net begonnen, maar de talkshows draaien alweer op volle ...

46
46
Hasi schat Europese kansen Anderlecht in: "Zou stunt zijn"

Club Brugge heeft dinsdagavond al een grote stap gezet richting de league phase van de Champions ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil ex-speler Antwerp, Duivels naar Spanje'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

160
160
De Condé onthult erg verrassend transfernieuws Tolu

Het transferhuiswerk van KRC Genk is nog niet af. Met Tolu Arokodare verwacht de club nog een ...

389
389
“Lekker voor hem” - Degryse kijkt ogen uit bij Club Brugge

Club Brugge maakte in de voorrondes van de Champions League veel indruk op het veld van Rangers. ...

349
349
Lukaku doorbreekt stilte na gigantische mokerslag

Romelu Lukaku (32) was afgelopen seizoen onmisbaar voor Antonio Conte en de Rode Duivel pakte met ...

167
167
Spileers na glansrol: “Goal komt helemaal op zijn rekening”

Club Brugge kende een ongelooflijke start tegen Rangers namens de voorrondes van de Champions ...

222
222
KRC Genk vist pijnlijk naast toptarget: “Tot twee keer toe”

KRC Genk is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. De Limburgse club moet nog ...

295
295
Ongezien drama Frigan paar dagen na droomtransfer

Matija Frigan speelde de afgelopen seizoenen bij Westerlo. De Kroaat werd voor bijna 6 miljoen euro ...

74
74
Zware opdoffer Club Brugge na euforie? Vermant reageert

Romeo Vermant is volledig aan het ontploffen bij Club Brugge. Even zag het naar uit dat de aanvaller ...

863
863
Ruben Van Gucht wordt verleid door grote concurrent

Ruben Van Gucht domineert nu al enkele jaren de 'gespecialiseerde pers'. De Sporza-journalist maakte ...

55
55
Hasi met de handen in het haar vlak voor AEK Athene

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene, geen ...

492
492
Fans geloven ogen niet met Courtois: “Het einde is nabij”

De meeste grote Europese competities zijn weer van start gegaan. Ook La Liga is er aan begonnen en ...

150
150
Zege in Glasgow overschaduwd: drie Bruggelingen falen

Dankzij een klinkende 1-3 zege op het veld van Rangers staat Club Brugge met één been ...

1454
1454
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Jan Boskamp heeft een verleden als speler en trainer in België, maar als analist was de ...

860
860
'Kassa rinkelt: Sporting Charleroi ruikt monsterdeal'

Sporting Charleroi kent een zeer drukke zomermercato. Trainer Rik De Mil kreeg er wat versterking ...

90
90
Glasgow in shock: zo reageert buitenlandse pers over Club

Club Brugge waande zich dinsdag in een speeltuin in Ibrox Stadium, waar het met een 1-3 zege tegen ...

1088
1088
'Jackpot voor Genk: exit Tolu in stroomversnelling'

KRC Genk hoopt donderdag tegen Lech Poznan een eerste stap te zetten richting de competitiefase van ...

1157
1157

Meer sportnieuws