'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

door
'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

Anderlecht is nog op zoek naar versterking voor de verdediging. Luc Devroe liet al uitschijnen dat de club geen spelers meer voor de breedte zoekt, maar wel gerichte versterkingen die de nieuwe ploeg kunnen dragen. 


Daarvoor kijkt Anderlecht onder meer naar de Deense competitie. Paars-Wit heeft enkele weken geleden naar verluidt de onderhandelingen gestart met FC Midjylland over de transfer van de Gambiaanse verdediger Bubacarr Sanneh. De Brusselaars zouden de gesprekken hebben gestart met een bod van zo'n 3.5 miljoen euro en stelselmatig hebben opgebouwd naar zo'n 5 miljoen euro. 

Al deze aanbiedingen werden kordaat geweigerd door de Deense club, die hun international niet wil verkopen. Maar de Gambiaanse website Gambia Sports weet dat Anderlecht volgende week een nieuw bod van 6 miljoen euro zal plaatsen op Sanneh. Daarmee zit het bijna aan de vraagprijs die zo'n 7 miljoen euro zou bedragen. 

UPDATE 12/07 
Het lijkt er niet op dat Sanneh de vervanger van Kara Mbodj zal worden bij Paars-Wit, of toch niet meteen. De Gambiaanse krant Foroyaa stelt immers dat Midtjylland zijn sterkhouders wil behouden om via de voorrondes een plek in de Champions League te veroveren. Lukt dat niet, kan er misschien opnieuw onderhandeld worden maar de kans is reëel dat RSCA tegen dan al een andere alternatief heeft gevonden.

UPDATE 13/07
Volgens de Deense journalist Soren Sorgenfri van NordicBet heeft Anderlecht een laatste bod van 5.5 miljoen euro gedaan op Sanneh. Maar dat heeft Midtjylland ook geweigerd. Daarmee zou Anderlecht zich terugtrekken voor de transfer van Sanneh. Misschien richt Anderlecht zijn peilen op Chancel Mbemba, die nog altijd niet getransfereerd is naar FC Porto?

POLL: Moet Anderlecht alles zetten op Mbemba?

Meest recent

Club beëindigt Genkse titeldroom en blijft in spoor Union

KRC Genk zal dit seizoen zijn vijfde landstitel niet veroveren. De Limburgers zijn mathematisch ...

93
93
Antwerp kan Europa ruiken: "Of het nu ook binnen is?"

Antwerp heeft zondag een grote stap gezet richting het veilig stellen van de vijfde plaats. Het ...

38
38
Gooit Nainggolan bommetje over zijn toekomstplannen?

Lokeren-Temse zal volgend seizoen niet in de Jupiler Pro League spelen. Na een tumultueuze wedstrijd ...

61
61
Trossard helpt Arsenal aan knappe comeback tegen Liverpool

Arsenal kreeg deze week een immense klap met de uitschakeling door PSG in de halve finale van de ...

20
20
Club-fans viseren Genk-speler: "Hij is Burgess 2.0"

Club Brugge lijkt goed op weg om KRC Genk uit de titelstrijd te kegelen. Halfweg staat Blauw-Zwart ...

139
139
Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

53
53
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

222
222
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

141
141
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

484
484
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

227
227
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

160
160
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

179
179
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

106
106
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

495
495
Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

299
299
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

184
184
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

315
315
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

43
43
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

663
663
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

240
240

Meer sportnieuws