Het zou best kunnen dat de supporters van RSC
Anderlecht maar één seizoen kunnen genieten van Aleksandar Mitrovic. De manager van de spits, Nenad Jestrovic, bevestigt vrijdag de interesse van Borussia Dortmund in zijn cliënt.
"Ja, het klopt, de scouts van Borussia volgen intensief de wedstrijden van Anderlecht", laat Jestrovic weten in het Servische
Novosti. "Ze zien in Mitrovic een mogelijke opvolger voor Robert Lewandowski. Er zijn echter nog andere ploegen geïnteresseerd waardoor zijn prijs wordt opgedreven."
"Overigens kan ik erbij zeggen dat als Anderlecht hem verkoopt, twintig procent van die som naar Partizan Belgrado gaat. Een
transfer zal wel niet voor in januari zijn, maar pas voor in de zomer. Ik heb er al over gesproken met het bestuur van Anderlecht en zij staan open om mee te werken aan een transfer. Tot nu toe lijkt Borussia Dortmund de meest realistische optie."
LEES OOK:
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'