Adnan Januzaj is één van de lichtpunten bij Manchester United in een voor de rest vrij teleurstellend seizoen. Coach David Moyes is erg tevreden over de prestaties van de Albanese Belg, maar wil zoekt naar oplossingen om de druk op de speler te verlichten.
Volgens
The Sun hebben de
Mancunians Dorin Rotariu in het vizier. De achttienjarige flankspeler van Dinamo Boekarest gooide al hoge ogen in Roemenië, en vond al zes maal de netten.
Moyes zou al meermaals scouts naar Roemenië gestuurd hebben om de prestaties van Rotariu te volgen. Hij zou overwegen de jonge Roemeen al in januari naar Manchester te halen. Op die manier zal de druk wat meer verdeeld worden, want momenteel wordt te veel naar de eveneens achttienjarige Januzaj gekeken, vindt zijn Schotse trainer.
LEES OOK:
'Carrick wordt beloond: United haalt Serie A-uitblinker'