'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

door
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande zijde te bewegen. Met Kaye Furo zag het al een goudhaantje onverwacht vertrekken. Nu moet het vrezen een tweede eigen jeugdproduct te verliezen.

De voorbije jaren kreigt de eigen jeugd alsmaar meer kansen bij Club en daar plukt het sportief én financieel de vruchten van. In de laatste zes maanden alleen incasseerd het al 50 miljoen euro met de verkoop van zelf opgeleide talenten, want in de zomer waren ook De Cuyper en Talbi al voor veel geld vertrokken.

Nu kan er nog een volgende naam in dat rijtje terechtkomen, want ook Joaquin Seys zou een transfer kunnen maken. De 20-jarige linksachter staat volgens La Gazzetta dello Sport bovenaan het verlanglijstje van AS Roma.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

Roma richt pijlen op Seys

Dat hoopt zich dit seizoen nog te mengen in de titelstrijd in de Serie A en is daarom bezig zich gevoelig te versterken. Met Donyell Malen en Robinio Vaz haalden ze woensdag al twee spitsen en een linksback zou de volgende prioriteit zijn.

Op die positie beschikt Roma wel over Angeliño en Konstantinos Tsimikas, maar die eerste speelde sinds september niet meer en Tsimikas overtuigde niet. Liverpool zou zijn uitleenbeurt na zes maanden al willen verbreken en dus zoekt Roma een vervanger.

Prijskaartje 20 miljoen

Daarvoor dachten ze aanvankelijk aan Niccolo Fortini, maar Fiorentina plakte een pittig prijskaartje van 20 miljoen euro op de 19-jarige. Daarom zou Roma nu zijn pijlen richten op Seys. Voor hem zouden ze een gelijkaardig bedrag moeten betalen, maar daar staat wel tegenover dat Seys al de nodige internationale ervaring kan voorleggen.

Het wordt dus afwachten of Club zijn Rode Duivel de komende weken aan boord zal kunnen houden. Het zit wel in een sterke onderhandelingspositie, want in september tekende Seys nog een contractverlenging tot 2029.

Zou Roma een goede stap zijn voor Seys?

Meest recent

'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

73
73
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

90
90
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

41
41
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

209
209
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

124
124
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

71
71
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

78
78
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

59
59
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

173
173
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

350
350
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

273
273
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

122
122
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

194
194
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

26
26
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

462
462
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

833
833
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

87
87
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

326
326
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

56
56
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

554
554
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

123
123
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

467
467
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

73
73
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

202
202

Meer sportnieuws