Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem vijf vragen voor. De trainer van RSC Anderlecht had het volgende te melden. Het bestuurd van de Brusselaars weet dat er de komende weken nog héél veel werk op tafel ligt.
LEES OOK: 'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'
Versterking nodigHasi is van mening dat Anderlecht in de top drie moet eindigen. Daarin haalt hij wel aan dat er defensieve en offensieve versterking moet komen om dit te kunnen bewerkstelligen. Voorlopig beweegt er héél weinig in Brussel. Al staan Mads Kikkenborg (Molde) en Majeed Ashimeru (La Louvière) op vertrekken. Dat opent misschien de deur voor al één aanwinst.
Hasi sprak ook over Nathan De Cat. “Of hij best nog een jaar blijft? Ja, want zijn ontwikkeling is nog niet klaar en hij kan die best verder doen in een vertrouwde omgeving. Hij heeft nog werkpunten om te verbeteren”, zei de coach. Er is veel interesse voor het toptalent.
De Cat en Hazard
Thorgan Hazard is einde contract. Moet hij zijn carrière afsluiten bij Anderlecht? “Van mij mag het wel, ja”, zei Hasi daarover. De ex-Rode Duivel onderhandelt met het bestuur over een nieuw contract.
Tot slot haalde Hasi aan dat Michael Verschueren de juiste voorzitter is voor Anderlecht. De juiste man op de juiste plaats en iemand die weet Anderlecht voor moet staan.
🎙️ | Besnik Hasi kreeg 5️⃣ stellingen voorgeschoteld. ⚖️🟣 pic.twitter.com/qNhX864WEF
— DAZN België (@DAZN_BENL) January 14, 2026
Claudio Reulens