Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen laagvlieger Royal Antwerp FC werd een pijnlijke nederlaag geleden en de analisten in de Belgische voetbalwereld stellen zich vragen bij de selectie van Club Brugge.
Eerder deze week werd al verschillende keren gesuggereerd dat Club zich ferm zal roeren op de wintermercato en ook tijdens de voetbalpodcast van Het Laatste Nieuws waren ze het erover eens dat er nieuwe spelers moeten bijkomen. Dan kan echter een dure zaak worden.
LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge
Groot probleem HayenVolgens Niels Poissonnier heeft Nicky Hayen een groot probleem. De selectie van Club Brugge bezit niet genoeg kwaliteit om aan de hoge verwachtingen en ambities te voldoen. “Je kan niet roteren met deze kern”, klinkt het duidelijk. Ook voormalige Anderlecht-doelman Frank Boeckx ging akkoord.
“Dat is het probleem”, pikte Boeckx in. “Je moet altijd met dezelfde twee wingers spelen, Forbs en Tzolis. Anders verlies je gewoon kwaliteit. Het niet kunnen wisselen en dan ook nog eens die blessures, dat is voor Nicky Hayen een probleem.”
Dure zaak wintermercato
Voor Mamadou Diakhon werd een bom geld op tafel gegooid, maar de buitenspeler kon vooralsnog niet overtuigen. De wintermercato dreigt een ‘dure zaak’ te worden. “Ik zou in januari toch een winger halen. Je kan het seizoen niet uitdoen met alleen Forbs en Tzolis. Maar corrigeren in de winter... Dure zaak, hé”, aldus Poissonier.
Stephan Calander