Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. Vooral die eerste twee clubs zouden stevige interesse hebben, maar Anderlecht moet nog niet vrezen. Het is voorlopig vooral informeren, zonder concrete aanbiedingen.
LEES OOK: De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af
De Cat krijgt concurrentieAnderlecht ontving nog geen bod op De Cat. Bayern en Dortmund zouden al geïnformeerd hebben bij het management, maar dat is een normale gang van zaken. Voorlopig is er nog geen sprake van gesprekken met Paars-Wit.
En dat is geen toeval, want Dortmund en Bayern worden de afgelopen dagen plots met heel wat jonge middenvelders in verband gebracht. Zo duiken er nog twee jonge centrale middenvelders op in het geruchtencircuit.
Stiller en Smit
Angelo Stiller is een speler die op de radar staat van Dortmund, Bayern München en Liverpool. De 24-jarige defensieve middenvelder doet het zeer goed bij VfB Stuttgart, dat maar liefst 60 miljoen euro eist voor de speler. Hij ligt er nog drie jaar onder contract.
Een andere piste is die van Kees Smit. De 19-jarige middenvelder van AZ doet het zeer goed en Ronald Koeman ziet in hem een type zoals Pedri. Maar ook daar is er de nodige interesse. Dortmund en Bayern zouden hem met grote interesse volgen, maar ook Real Madrid, FC Barcelona en Newcastle United azen op hem. AZ wil minstens 25 miljoen euro voor het toptalent, dat nog drie jaar onder contract ligt.
Er beweegt dus het nodige bij Bayern en Dortmund, maar voorlopig is het enkel de hengel uitgooien. Er wordt nog niet intensief gevist, dat is voor later op het seizoen.
Claudio Reulens