'Knaltransfer FC Barcelona: ex-Genkie topprioriteit'

door
'Knaltransfer FC Barcelona: ex-Genkie topprioriteit'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke rechtsachters. Zakaria El Ouahdi begon sensationeel aan het seizoen tot hij een schouderblessure opliep. Ook zijn voorganger blijft indruk maken.

El Ouahdi was in Genk de opvolger van Daniel Muñoz, die van 2020 tot begin 2024 de rechterflank afdweilde in de Cegeka Arena. Vervolgens versierde de Colombiaan eindelijk een transfer naar een grote competitie. Crystal Palace telde 8 miljoen euro neer voor zijn diensten.

LEES OOK: 'Transferalarm: stuntdeals voor Mancini en Lewandowski'

Muñoz blijft indruk maken

Dat is voor beide partijen een gouden zet gebleken. Muñoz groeide met zijn energieke speelstijl in geen tijd uit tot een sterkhouder bij Palace, dat ook alsmaar beter ging presteren. Vorig seizoen pakte het zelfs verrassend de FA Cup door in de finale Manchester City te kloppen.

Met acht goals en veertien assists in 75 wedstrijden kan Muñoz ook in Engeland nog steeds geweldige statistieken voorleggen voor een rechtsachter. Dat zorgt ervoor dat hij al een tijdje in de kijker loopt bij Europese topclubs en nu lonkt mogelijk een absolute droomtransfer.

Droomtransfer lonkt

De intussen 29-jarige zou volgens Fichajes op de radar verschenen zijn bij niemand minder dan FC Barcelona. De Catalanen hebben niet meteen een alternatief voor Jules Koundé op de rechtsachter en zouden daarom Muñoz volgende zomer willen binnenhalen. Volgens de Colombiaanse journalist Julián Capera nam Barça ondertussen al contact op met de makelaar van de rechtsachter.

Het zou voor de speler de bekroning zijn van een straffe opmars. Al zal hij dan wel moeten hopen dat Crystal Palace bereid is om mee te werken aan een transfer. Er zou een prijskaartje van minstens 30 miljoen euro aan Muñoz hangen.

Zal Muñoz naar Barça verkassen?

Meest recent

Anderlecht-Club Brugge: DAZN deelt unieke VAR-beelden

Afgelopen zondag stond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge (1-0) op het programma. Voor ...

0
0
'Transferalarm: stuntdeals voor Mancini en Lewandowski'

Fabrizio Romano en Sasha Tavolieri maken zich klaar voor de wintermercato. De geruchtenmolen komt ...

12
12
Messi doet boekje open over PSG: dit liep er mis

Lionel Messi speelde enkele jaren voor PSG, maar dat is een passage die snel vergeten zal worden. De ...

39
39
'Knaltransfer FC Barcelona: ex-Genkie topprioriteit'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke ...

69
69
Thorgan Hazard geeft criticasters stevig lik op stuk

De waan van de dag regeert al te vaak in de media en zeker in het voetbal. Onder meer Thorgan Hazard ...

52
52
Hallo, Rudi Garcia? "Ik sprak niet met de bondscoach"

De Rode Duivels zullen wellicht dit weekend zekerheid verschaffen over hun WK-deelname. Bondscoach ...

60
60
Tom Waes zorgt voor grote shock: "Er zijn geen excuses"

Ongeveer één jaar geleden ging Tom Waes zowel fysiek als mentaal door een zware storm. ...

17
17
Weldra deal Bayern en RSCA? "Als Kompany kijkt..."

RSC Anderlecht kende een woelige zomermercato, die we niet meteen als een succes kunnen beschouwen. ...

226
226
Frank Raes breekt stilte: zo ziet zijn leven er nu uit

Frank Raes was als commentator en presentator jarenlang één van dé stemmen in ...

55
55
Belgisch voetbal terug op tv? Nieuwe onthulling in DAZN-hetze

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact ...

770
770
Frappante uitspraak Albert: Anderlecht naast Union en Club?

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

234
234
'Megatransfer Fofana: titanenstrijd met drie grootmachten'

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

102
102
Vermant in complete stress: Duivels-droom nu al op barsten?

Door de blessuregolf krijgt Romeo Vermant zijn kans bij de Rode Duivels, maar de lat ligt anders: ...

215
215
'Code rood bij Club: zorgwekkend nieuws uit ziekenboeg'

Bij Club Brugge kan men momenteel even op adem komen na het zware schema van de voorbije weken. Maar ...

265
265
'Garcia meedogenloos: einde verhaal voor Rode Duivel'

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

489
489
Scharniermoment in DAZN-soap aangebroken: drie opties op tafel

Woensdag staat de Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Veruit het belangrijkste ...

424
424
'Renard wacht lot niet af: dubbele winteraanwinst Anderlecht'

Het vernieuwde bestuur is inmiddels officieel van start gegaan bij RSC Anderlecht. In de komende ...

455
455
'Courtois haakt weer af: markante statistiek bij Duivels'

De Rode Duivels kunnen beginnen aan hun voorbereiding op de wedstrijden tegen Kazachstan en ...

98
98
Stassin velt zijn oordeel over selectie Vermant bij Duivels

De Rode Duivels verzamelden dinsdag in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de laatste ...

161
161
Schokkend verhaal: Lokeren-speler in afkickkliniek

Het gaat dit seizoen maar moeizaam voor Lokeren in de Challenger Pro League. Vorig seizoen haalde ...

114
114
Hey velt oordeel over zijn eerste jaar bij Anderlecht

Anderlecht is met een goed gevoel de interlandbreak ingegaan na een knappe zege in de kraker tegen ...

211
211
'Antwerp ziet in januari volgende sterkhouder vertrekken'

Antwerp kon vorig weekend opgelucht ademhalen na de zege tegen La Louvière, waardoor het een ...

454
454
Sterkhouder Club valt door de mand: "Was een verrassing"

Bij Club Brugge zullen ze tijdens de interlandbreak hun wonden likken na de tegenvallende prestatie ...

208
208
'Trossard in bloedvorm: transferstrijd barst weer los'

Arsenal blijft heersen in de Premier League, al liet het vorig weekend wel verrassend punten liggen ...

91
91
Jonge Duivels kennen volgende tegenstander op WK U17

De Jonge Duivels hebben vrij vlot de groepsfase van het WK U17 overleefd. Ze verloren nog hun ...

240
240

Meer sportnieuws