TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

1000 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijkt een vertrek van Maxim De Cuyper alsmaar meer vorm te krijgen. AS Roma zou al een eerste bod neergelegd hebben voor de Rode Duivel. Ze zouden 18 miljoen euro veil hebben, maar werden door Club wandelen gestuurd. Blauw-Zwart mikt op minstens 25 miljoen.

Ook Raphael Onyedika zal deze zomer in principe Club verlaten. De Nigeriaan werd al gelinkt aan AC Milan en West Ham, maar nu zou ook Tottenham zich melden voor de middenvelder.

Wie daarentegen wel bij Club lijkt te blijven, is Christos Tzolis. De Griekse winger stuurt zelf absoluut niet aan op een vertrek en bovendien zou er ondanks een fraai eerste seizoen momenteel weinig concrete interesse heersen.

Anderlecht lijkt zijn vierde aanwinst voor het nieuwe seizoen beet te hebben. Ook de komst van Nathan-Dylan Saliba lijkt immers in kannen en kruiken te zijn. Ze hebben in de voorbije dag een akkoord bereikt met zowel de speler, die voor vier jaar zou tekenen, als zijn club CF Montréal.

Aan uitgaande zijde werd er de voorbije dagen druk gespeculeerd over een vertrek van Colin Coosemans, aangezien Anderlecht op zoek lijkt te zijn naar een nieuwe eerste doelman. Aan vertrekken zou de ervaren keeper desondanks echter niet denken. Doublure Mads Kikkenborg stuurt wel aan op een vertrek.

Kasper Dolberg lijkt ook al een piste voor een vertrek te mogen schrappen. De Deen werd gelinkt aan onder meer Leeds United, maar dat heeft een andere spits gehaald. Met Lukas Nmecha koos de Engelse promovendus voor een ex-speler van Anderlecht.

Standard is nog op zoek naar een nieuwe trainer na het vertrek van Ivan Leko. Ze mogen Karel Geraerts definitief van hun lijstje schrappen, want onze landgenoot heeft een andere club gekozen. Hij zou aan de slag gaan bij Stade Reims, dat net gedegradeerd is uit de Ligue 1.

Westerlo heeft wel al een nieuwe trainer gevonden. Ze zouden een akkoord hebben met Timmy Simons om zijn contract te ontbinden, waardoor de weg helemaal open ligt voor Issame Charaï. Die laatste zou dinsdag voorgesteld worden.

In Genk houden ze rekening met een vertrek van Zakaria El Ouahdi, die nu ook genoemd wordt bij AC Milan. Als de rechtsachter zou vertrekken, dan zouden de Limburgers een smaakmaker van KV Mechelen kunnen halen. Rafik Belghali zou op het verlanglijstje staan.

Buitenland

Enkele jaren geleden schitterde Thierno Barry nog in 1B bij SK Beveren, nu staat de spits voor een knaltransfer. De 22-jarige Fransman werkte een sterk seizoen af bij Villarreal en zou nu naar de Premier League kunnen. Daar zou Everton maar liefst 40 miljoen euro veil hebben voor zijn komst.

Son Heung-min lijkt nog een verrassende transfer te gaan maken. De Zuid-Koreaanse sterspeler zou Tottenham kunnen verlaten voor Fenerbahçe. Bij de Turkse topclub zou hij herenigd worden met José Mourinho.

Is 25 miljoen een faire prijs voor De Cuyper?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

31
31
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

57
57
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

82
82
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

43
43
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

78
78
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

243
243
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

355
355
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

177
177
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

137
137
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

461
461
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

661
661
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

496
496
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

510
510

Meer sportnieuws