'Club Brugge zoekt vers bloed: duo laat kassa rinkelen'

door
'Club Brugge zoekt vers bloed: duo laat kassa rinkelen'

Club Brugge begint straks aan nieuw hoofdstuk, want tal van goudhaantjes lijken deze zomer andere oorden te zullen opzoeken. De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren in Jan Breydel, waar twee smaakmakers in het offensief compartiment alsmaar meer op weg lijken naar de exit. 

Casper Nielsen verhuist weldra allicht naar Standard, maar hoewel hun naam wel degelijk geregeld opduikt in de geruchtenmolen blijft het rond Ardon Jashari, Christos Tzolis en Raphael Onyedika voorlopig nog relatief stil. Maxim De Cuyper en Joel Ordonez worden nadrukkelijker aan de mouw getrokken, al blijkt ook in hun geval een deal wel nog veraf.

Dan zit er meer beweging in een ander dossier. "Het heeft er alle schijn van dat Ferran Jutglà na drie seizoenen vertrekt", bevestigt Het Laatste Nieuws nog eens dat de 26-jarige Spanjaard waarschijnlijk terugkeert naar zijn thuisland. Daar zou nu vooral Girona in pole positie liggen om hem een jaar voor zijn contract afloopt weg te plukken uit Westkapelle.

LEES OOK: Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Jackpot voor Jutglà

Blauw-Zwart verlangt dan wel boter bij de vis. Ook hier klinkt het immers dat Jutglà zijn prijskaartje toch nog altijd zo'n 10 à 15 miljoen bedraagt. Als vervanger voor de polyvalente spits, die ook op de flank uit de voeten kan, stelde Club intussen al Nicolo Tresoldi voor. Diep in de punt moet hij de concurrentie aangaan met Gustaf Nilsson en Romeo Vermant.

Op de zijkanten daarentegen blijft de nood aan vers bloed accuut, want ook Chemsdine Talbi dreigt zijn koffers pakken. De voorbije maanden wemelde het van de geruchten rond het product van eigen kweek, die behalve aan een resem Europese (sub)toppers ook aan Al-Ahli wordt gelinkt. Die interesse is volgens Asharq Al-Awsat nog steeds erg concreet.

Talbi naar zandbak?

Vooral de Duitse coach Matthias Jaissle ziet volgens de krant wel graten in de komst van de 20-jarige spurtbom, die Marokko boven België verkoos en door zijn zaakwaarnemer zou zijn aangeboden bij de winnaar van de Aziatische Champions League, waar ronkende namen zoals Ivan Toney, Riyad Mahrez en Roberto Firmino goed hun brood verdienen.

Wie weet ziet ook Talbi het dus wel zitten om poen te scheppen in de zandbak én er terwijl toch ook een sportieve uitdaging aan te gaan. De topcub uit Saoedi-Arabië zal dan wel diep in de buidel moeten tasten, want hoewel de winger zijn marktwaarde slechts op een achttal miljoen wordt geschat bedraagt zijn prijskaartje naar verluidt minstens 25 miljoen.

Wie kan Club het best nog proberen te houden?

Meest recent

Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

17
17
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

206
206
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

89
89
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

131
131
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

37
37
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

283
283
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

130
130
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

517
517
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

87
87
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

155
155
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

106
106
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

154
154
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

193
193
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

294
294
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

128
128
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

52
52
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

70
70
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

341
341
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

71
71
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

387
387
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

334
334
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

84
84
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

257
257
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

458
458

Meer sportnieuws