'Strijd om Tolu barst los: volgende topclub meldt zich'

695 stemmen
'Strijd om Tolu barst los: volgende topclub meldt zich'

KRC Genk mag zich volgend seizoen weer opmaken voor een Europees avontuur, nadat het dit seizoen de derde plaats in de eindstand veroverden. Ze zullen ongetwijfeld ook opnieuw een gooi willen doen naar de titel, nadat een inzinking in de play-offs hen een vijfde kampioenschap kostte.

Daarvoor willen ze in Genk deze zomer hun kern zoveel mogelijk bijeen houden, al lijkt het nu al een vaststaand feit dat dat niet helemaal zal lukken. Zo gaf Head of Football Dimitri de Condé al aan dat hij de kans op 99% schat dat Tolu Arokodare zal vertrekken.

LEES OOK: Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Nieuwe gegadigde voor Tolu

De Nigeriaanse targetspits speelde zich immers in de kijker door maar liefst 23 keer te scoren. Op zijn 24ste heeft hij bovendien nog groeimarge. Vooral in Duitsland en Engeland lijken er heel wat gegadigden te zijn.

Maar nu springt er ook nog een andere grote club in de dans. Vanuit Portugal klinkt het immers dat ook Benfica zijn oog op de topschutter laten vallen heeft. Zij moesten dit seizoen de titel opnieuw aan Sporting CP laten en willen volgend seizoen beter doen.

Nieuwe onderhandelingen met Genk

Daar zou Tolu dus mogelijk bij moeten gaan helpen. Benfica kent het Genkse bestuur alvast goed, want vorige zomer zaten ze ook al met elkaar aan tafel. Toen probeerden ze nog om Zakaria El Ouahdi uit de Cegeka Arena weg te halen.

Die interesse lijkt nu bekoeld te zijn, maar ze zouden zich dus wel mogelijk melden voor Tolu. De strijd om diens handtekening lijkt stilaan helemaal los te barsten en dat speelt uiteraard in de kaart van Genk, dat zo de prijs kan opdrijven.

Zou Benfica een goede stap zijn voor Tolu?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

36
36
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

89
89
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

45
45
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

84
84
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

248
248
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

56
56
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

139
139
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

122
122
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

471
471
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

515
515

Meer sportnieuws