Muslic zorgt voor grote woede met overstap naar traditieclub

274
Muslic zorgt voor grote woede met overstap naar traditieclub

In een woelig seizoen versleet Cercle Brugge maar liefst vier trainers. De eerste die moest vertrekken, was Miron Muslic. De Oostenrijker had de Vereniging vorig seizoen nog naar een Europees ticket geloodst, maar werd door de tegenvallende resultaten in december op straat gezet.

Lang treurde de trainer daar niet om, want een maand later ging hij alweer aan de slag. Hij ging een opmerkelijke uitdaging aan in Engeland, waar hij in de Championship aangesteld werd bij Plymouth Argyle.

Muslic vindt alweer nieuwe club

Daar zorgde Muslic al snel voor een stunt door in de FA Cup de latere landskampioen Liverpool uit te schakelen. In de competitie kon hij het tij echter niet meer keren. Plymouth sloot het seizoen af als voorlaatste en zakt zo naar de derde klasse.

Desondanks was de club wel tevreden over het werk van Muslic en mocht hij ook volgend seizoen nog aanblijven. Maar de 42-jarige lijkt nu zelf eieren voor zijn geld te gaan kiezen. Volgens Fabrizio Romano zet hij zijn carrière verder in Duitsland.

Grote woede bij Plymouth

Daar zou Muslic op het punt staan om bij Schalke 04 aan het werk te gaan. De Duitse traditieclub was op zoek naar een nieuwe trainer na het ontslag enkele weken geleden van Kees van Wonderen, die op zijn beurt eerder dit seizoen Karel Geraerts was komen vervangen. Ook Hull City, FC Köln en Hannover 96 aasden op Muslic, maar Schalke wint de strijd.

Die overgang zet echter kwaad bloed in Engeland. Daar kwam Plymouth met een boos statement. "We hebben met tegenzin Miron Muslic de toestemming gegeven om te praten met een ploeg uit de 2. Bundesliga", klinkt het. "We zijn gefrustreerd door zijn beslissing, nadat we duidelijke structuren, processen en personeel geïnstalleerd hadden om Miron en zijn staf volgend seizoen te helpen."

Kan je de overgang van Muslic begrijpen?

Meest recent

Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

8
8
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

48
48
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

13
13
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

71
71
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

43
43
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

118
118
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

102
102
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

164
164
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

53
53
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

42
42
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

330
330
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

17
17
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

74
74
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

47
47
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

154
154
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

60
60
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

76
76
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

26
26
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

81
81
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

86
86
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

59
59
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

175
175
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

342
342
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

119
119
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

360
360

Meer sportnieuws