Thorgan Hazard is bezig aan een ijzersterk seizoen bij vice-kampioen Zulte Waregem. Na dertien speeldagen telt de jongere broer van Chelsea-vedette al negen goals en acht assists. Daarmee is hij rechtstreeks betrokken in 63% van alle gemaakte goals van de West-Vlaamse eersteklasser.
Hazard, die afgelopen week nog goed was voor een goal en een assist tegen AA Gent, heeft zijn statistieken flink opgekrikt ten opzichte van vorig seizoen. Volgens
Het Laatste Nieuws kan Hazard de beste cijfers voorleggen in Europa.
Er is slechts één speler in Europa die al evenveel assists gaf als Hazard dit seizoen, Maarten Martens van AZ. Konstandinos Mitroglu volgt Hazard met twaalf doelpunten en drie assists op de voeten. Zenit Sint-Petersburg-speler Danny vervolledigt de top drie met negen goals en zes assists.
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches