'Witte rook bij Club Brugge: overeenkomst in de maak'

1414
'Witte rook bij Club Brugge: overeenkomst in de maak'

Bij de fans van aartsrivaal Anderlecht maakte hij zichzelf de voorbije weken niet bepaald populair, maar dat zal Romeo Vermant en Club Brugge worst wezen. De 21-jarige spits is tegenwoordig uitstekend op dreef in Jan Breydel, waar hij straks evenwel zijn laatste contractjaar ingaat. 

Na een uitleenbeurt aan Westerlo leek Vermant vorige zomer even andere oorden op te zoeken, maar uiteindelijk bleef het product van eigen kweek alsnog op post. Het tot eerste invaller schoppen was toen zijn voornaamste betrachting, een missie waar hij met verve in slaagde. Meer nog: vandaag is Vermant de onbetwiste nummer één diep in de punt.

LEES OOK: Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Bal in kamp Vermant

Daar geeft Nicky Hayen hem nu al een tijdje de voorkeur op Gustaf Nilsson en Ferran Jutglà, die straks allicht andere oorden opzoekt. Blauw-Zwart gaat dan ongetwijfeld op zoek naar een nieuwe concurrent voorin, maar met zes doelpunten in de play-offs en twee stuks in de bekerfinale gaf Vermant ondertussen toch maar mooi reeds zijn visitekaartje af.

"En of hij over goeie papieren beschikt om straks met Club opnieuw om de onderhandelingstafel te gaan. Of dat daadwerkelijk leidt tot de verwachte contractverlenging, moet de komende weken blijken", klinkt het nu in Het Laatste Nieuws. Ondanks de nodige interesse geeft Vermant naar verluidt ook de voorkeur aan een verlengd verblijf in Westkapelle.

Hayen stuurt signaal

Voorlopig ziet het er alvast niet naar uit dat hij daar opnieuw als derde viool aan het seizoen zou beginnen. Hoewel hij zelf geschorst is voor de slotspeeldag tegen Antwerp ligt de focus momenteel nog op de titelrace, maar nadien lijkt het slechts kwestie van tijd alvorens witte rook volgt. Recent liet Hayen ook eens zijn licht schijnen op de toekomstplannen.

"We spreken zowel het management als de speler zelf om te polsen naar zijn gevoel en doelstellingen op de korte en lange termijn. Romeo zit nu in een hele goede vorm en deed het voor nieuwjaar ook goed tot een blessure roet in het eten gooide. Dat betekent dat we volop in hem geloven. Ik wil hem er volgend seizoen absoluut graag nog bij", klonk het.

Denkt u dat Vermant snel zal bijtekenen?

Meest recent

Jong Genk zal balen na heenmatch in Youth League

De voorbije weken maakte Club NXT alweer indruk in de Youth League door een zeven op negen te ...

7
7
Deschacht opnieuw onder vuur: "Moet hij ons belachelijk maken?"

Olivier Deschacht kreeg de voorbije tijd heel wat kritiek nadat hij in de podcast Ongefilterd liet ...

25
25
Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Harry Kane heeft met het winnen van de Gouden Bal de ultieme erkenning gekregen voor zijn ...

21
21
Voorzitter Bayern schetst heel opvallend beeld over Kompany

Vincent Kompany heeft al heel veel indruk gemaakt bij Bayern München. Dat blijkt uit de lovende ...

43
43
'Westerlo wil uitpakken met volgende knaltransfer'

KVC Westerlo is zeer goed bezig en de Kemphanen hebben er op het eerste zicht wel een goede mercato ...

17
17
OH Leuven voor cruciaal duel: "Winnen is een must"

In het vrouwenvoetbal staat OH Leuven voor een cruciaal duel in de Champions League. Ze nemen het ...

2
2
Barça-Real zindert na: spelleiding ging in de fout

De Spaanse scheidsrechterscommissie CTA heeft toegegeven dat João Cancelo tijdens de ...

34
34
'Waanzinnig bod van Europese topclub op Alvarez'

Gaat Julian Alvarez Arsenal dan toch verlaten in 2027? De Argentijnse aanvaller was graag naar FC ...

34
34
Dé teleurstelling in JPL tot dusver? "Met zo'n goede ploeg..."

Komend weekend zijn we al toe aan de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. Dat betekent dat de ...

92
92
Beerput bij KVDO? Apache legt gevoelige rol Vannieuwkerke bloot

Karl Vannieuwkerke is veel meer dan een bekend televisiegezicht in het verhaal rond KV Diksmuide ...

67
67
Spaanse bond grijpt in na treinramp: geen bekervoetbal

In Spanje wordt er woensdag even niet aan voetbal gedacht. Normaal zou er gevoetbald worden in de ...

0
0
Anderlecht kondigt terugkeer icoon bij RSCA Women aan

Van 2018 tot 2024 werd RSCA Women maar liefst zeven keer op rij landskampioen in de Lotto Super ...

37
37
Hét geheim achter de trainersschool van Club onthuld?

De voorbije jaren zette Club Brugge enorme stappen vooruit met zijn jeugdwerking. Club NXT levert ...

135
135
'Na njet Tresoldi: Arsenal gaat voor ex-speler van Cercle'

Arsenal beleefde dinsdagavond een zware afgang, want in de League Cup werd het uitgeschakeld door ...

51
51
Charleroi bevestigt domper en haalt verschroeiend uit

Komend weekend kunnen de fans zich verwarmen aan de tiende speeldag in de Jupiler Pro League, maar ...

40
40
Joos trekt pijnlijke vergelijking tussen Anderlecht en Gent

Zaterdag krijgt Anderlecht op de tiende speeldag van de Jupiler Pro League het bezoek van Westerlo ...

100
100
Union paste voor Belg: "Ze hebben niet gebeld"

Union heeft dit seizoen zijn zaakjes weer goed op orde, want het draait netjes mee bovenaan het ...

78
78
'Floptransfer? Club Brugge neemt standpunt in'

Bij Club Brugge draait het dit seizoen vooralsnog uitstekend, want zowel in de competitie als ...

236
236
‘Miljardair kaapt Tresoldi weg: Verhaeghe machteloos’

Club Brugge zegt het met zoveel woorden: Nicolò Tresoldi is niet te koop, voor geen enkele ...

639
639
TRANSFERUURTJE: 'Club kan 70 miljoen vangen, dilemma bij Genk'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
‘Duivelse-revelatie Lavia plots in zak en as bij Chelsea’

Romeo Lavia was afgelopen interlandperiode dé grote revelatie bij de Rode Duivels. De ...

252
252
Laatste knaltransfer De Bruyne? Defour onthult onvrede

Kevin De Bruyne heeft bij Napoli plots een andere rol gekregen. Onder Massimiliano Allegri staat de ...

88
88
Rooney spaart Tielemans en Lammens niet: ongeziene uithaal

Manchester United ligt zwaar onder vuur. De club zit in een desastreuze reeks, maar toch zal Michael ...

100
100
'Kane hakt transferknoop door: Romano meldt akkoord'

Harry Kane heeft de Ballon d'Or gewonnen. De aanvaller speelt al jaren op een énorm hoog ...

140
140
"Of ik de woorden van Defour hoorde? Ja en het raakte het me"

Steven Defour liet onlangs in een podcast weten dat Norman Bassette in zijn tijd bij KV Mechelen ...

75
75

Meer sportnieuws