'Transferbom bij Anderlecht: PSG & Barcelona op de loer'

door
'Transferbom bij Anderlecht: PSG & Barcelona op de loer'

RSC Anderlecht stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen komen tal van spelers in aanmerking om het Lotto Park te verlaten. Aan dat alsmaar langere lijstje mag nu naar verluidt nog een verrassende naam worden toegevoegd.

Volgens het weliswaar niet altijd even betrouwbare AfricaFoot kan Ali Maamar namelijk rekenen op de nodige interesse. Paars-Wit zou de afgelopen weken zelfs al verschillende aanbiedingen hebben ontvangen voor de 20-jarige rechtsback, die tot medio 2028 vastligt in Neerpede.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transferbom Bayern, Real haalt uit'

Maamar naar Barça of PSG?

Nog volgens dezelfde bron zijn de meest concrete gegadigden voor Maamar momenteel zowaar niemand minder dan PSG en Barcelona. Opvallend, want het product van eigen bodem kreeg pas sinds nieuwjaar volop zijn kans van achtereenvolgens David Hubert en Besnik Hasi.

Maamar greep die met beide handen en was sindsdien reeds goed voor twee assists in 17 optredens, al maakt hij toch niet altijd een even overtuigende indruk. Niettemin blijft de Marokkaans jeugdinternational de voorkeur krijgen op Thomas Foket, die hopeloos door de mand viel.

Anderlecht hoopt op jackpot

Mits een eventuele exit van Maamar, in wie Europese grootmatchen blijkbaar dus toch potentieel zien, is er dus werk aan de winkel rechts achterin. Tenslotte zou Killian Sardella ondanks zijn blessure nog steeds hopen om volgende zomer al een buitenlandse transfer te versieren.

Mochten de geruchten in de wandelgangen omtrent Maamar kloppen mogen de Brusselaars allicht wel rekenen op een hogere transfersom dan diens geschatte marktwaarde van ruim één miljoen. Renard wrijft zich alvast in de handen, al wordt over zijn prijskaartje nog niet gerept.

Gelooft u dat Maamar een topper wordt?

Meest recent

Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

203
203
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

280
280
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

54
54
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

328
328
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

45
45
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

194
194
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

161
161
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

41
41
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

163
163
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

107
107
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

62
62
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

138
138
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

136
136
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

270
270
KV Mechelen overweegt toptransfer: terugkeer cultheld?

Bij KV Mechelen gaan ze misschien nog een aanwinst voorstellen. Trainer Frederik Vanderbiest was op ...

169
169
Fink zet puntjes op de i: "Anders kan je beter zwijgen"

Bij KRC Genk moesten ze vorig week nog een officiële boodschap meedelen omtrent een onjuist ...

223
223
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om een nieuwe structuur op poten te ...

120
120
Opvolger Mignolet? Club Brugge legt jonge doelman vast

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, waar Nordin Jackers vervolgens ...

168
168
'Schokeffect bij Anderlecht: killer in de box op komst'

Anderlecht wil in januari knallen met een pure afwerker: geen Dolberg-kopie, wel een diepte- en ...

323
323
Pro League bibbert: DAZN dreigt met drastische stappen

De soap omtrent de mediarechten blijft de gemoederen beroeren. Zo geraakte vrijdag bekend dat de Pro ...

348
348
Club Brugge fel gehavend: volgende sterkhouder valt uit

Club Brugge geeft zaterdag in Leuven het startschot voor een razend drukke periode, waarin de ...

591
591
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

177
177
Mannaert negeert Hasi: Anderlecht op ramkoers met KBVB

RSC Anderlecht hervat de competitie na de interlandbreak met een verplaatsing naar STVV. Ook op het ...

376
376
Garcia verrast bij Rode Duivels: Tielemans én Vanaken out?

Mathematisch kan het nog mislopen, maar behoudens een mirakel gaan de Rode Duivels volgende zomer ...

540
540
DAZN voert druk op: Pro League vreest rampscenario

Terwijl de discussie rond het competitieformat weer oplaait blijft ook het televisiecontract het ...

625
625

Meer sportnieuws