'Witte rook in Genk: De Condé rondt transferdeal af'

door
'Witte rook in Genk: De Condé rondt transferdeal af'

Na de 2-1 nederlaag op het veld van Club Brugge hoopt KRC Genk zaterdag op bezoek bij KV Mechelen de rug te rechten. Achter de schermen blijkt Dimitri de Condé intussen niet op zijn lauweren te rusten. Zo staat een volgende transferdeal in de steigers.

Met de komst van linksachter Yaimar Medina, voor wie de Limburgers een vijftal miljoen op tafel legden, werd de voornaamste vacature reeds gevuld in de Cegeka Arena. Tenzij er nog iemand andere oorden opzoekt lijken alle posities daar nu dubbel bezet.

LEES OOK: Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

Vers bloed voor Buffel

En dus kan de blik in januari vooral op toekomstgerichte aanwinsten worden gericht, die eerst nog de tijd krijgen om te rijpen bij Jong Genk. Om zich te handhaven kan de huidige hekkensluiter in de Challenger Pro League sowieso wel vers bloed gebruiken.

In dat opzicht lijkt er alleszins nog wat extra versterking op komst voor de troepen van Thomas Buffel, die eerder al Lorenzo Youndje en Kenshin Yasuda mocht verwelkomenHet Belang van Limburg bevestigt namelijk dat Kim Myung-jun op weg is naar Genk.

Genk strikt Zuid-Koreaan

"Alleen de laatste handtekeningen ontbreken nog om de deal te officialiseren", luidt het. De officiële presentatie van de 18-jarige Zuid-Koreaan, die in zijn thuisland bekend staat als een van de toptalenten in zijn generatie, lijkt dus slechts een kwestie van tijd.

Afwachten of de jeugdinternational snel zijn stempel kan drukken. Om de voorhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien zou verder ook Pape Moussa Fall een optie vormen. Of zijn dossier nu volledig van de baan is zal de komende dagen moeten blijken.

Denkt u dat Jong Genk zal degraderen?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

32
32
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

17
17
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

51
51
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

16
16
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

115
115
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

103
103
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

122
122
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

40
40
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

53
53
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

577
577
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

296
296
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

538
538
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

429
429
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

300
300
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

130
130
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

116
116
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

364
364
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

188
188
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

290
290
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

355
355
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

51
51
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

121
121
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

205
205
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

648
648
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

182
182

Meer sportnieuws