Voorzitter bevestigt toptransfer Mikautadze (ex-Seraing)

305 stemmen
Voorzitter bevestigt toptransfer Mikautadze (ex-Seraing)

Georges Mikautadze verraste vriend en vijand op het Europees Kampioenschap in Duitsland. De Georgische aanvaller scoorde drie doelpunten en schreef geschiedenis met Georgië.

Georgië plaatste zich voor het eerst voor het EK en overleefde meteen de groepsfase. Op de slotspeeldag zorgde het voor een stuntzege tegen Portugal. Georgië won met 2-0 mede dankzij een goal van Mikautadze.

LEES OOK: 'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Toptransfer

Mikautadze speelde in het verleden nog bij Seraing, maar ging vervolgens naar Ajax en speelde afgelopen seizoen op huurbasis bij FC Metz. Daar maakte hij in de Ligue 1 veel indruk. AS Monaco staat op het punt de aanvaller binnen te halen.

Dat bevestigde clubvoorzitter Thiago Scuro. “We zijn in gesprek met Mikautadze en hopen de transfer zo goed en eerlijk mogelijk af te ronden. We hopen een overeenkomst te vinden met de eisen van FC Metz”, aldus Scuro.

Bijna KRC Genk

Eerder kwam al naar buiten dat KRC Genk in het verleden had geprobeerd om Mikautadze binnen te halen. Na een succesvolle periode bij Seraing met 36 doelpunten in 57 matchen waren de Limburgers geïnteresseerd. Mikautadze ging vervolgens terug naar FC Metz enn maakte de miljoenentransfer naar Ajax.

In Amsterdam kon de Georgiër echter geen potten breken. De aanvaller werd weer uitgeleend aan FC Metz en de Franse club lichtte de aankoopoptie van dertien miljoen euro ook. Nu zal hij voor een veelvoud worden verkocht. Ook het RC Lens van Will Still werd eerder al genoemd.

Had jij Mikautadze nog graag op de Belgische velden gezien?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

24
24
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

23
23
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

64
64
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

156
156
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

66
66
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

152
152
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

409
409
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

97
97
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

503
503
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

298
298
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

636
636
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

158
158
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

398
398
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

180
180
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

74
74
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

117
117
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

112
112
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

292
292
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

318
318
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

445
445
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

484
484
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

502
502
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

177
177
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

214
214
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws