'Club Brugge-transfer concreet: deal van 25 miljoen pond'

door
'Club Brugge-transfer concreet: deal van 25 miljoen pond'

Bij landskampioen Club Brugge zijn de trainingen inmiddels weer hervat. Al staat de spelersgroep van coach Nicky Hayen momenteel nog lang niet op punt. In de komende weken wordt zowel aan uitgaande als aan inkomende zijde de nodige transferbeweging verwacht.

De Bruggelingen hebben hun eerste zomeraanwinst al een tijdje beet. Zo werd de komst van middenvelder Ardon Jashari nog tijdens het seizoen afgerond. En ook de Argentijnse verdediger Zaid Romero lijkt op komst. Daarnaast staan onder meer nog een nieuwe spits en extra flankaanvaller.

Aan inkomende zijde zal dus ongetwijfeld nog één en ander gebeuren bij de landskampioen. Maar ook aan de uitgang zou het wel eens druk kunnen worden. Sowieso wil Blauw-Zwart een oplossing vinden voor spelers die geen hoofdrol vertolken in de sportieve plannen. En ook enkele smaakmakers verkassen mogelijk nog.

LEES OOK: 'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

Engelse herkansing

Antonio Nusa is daar bijvoorbeeld eentje van. Door zijn tegenvallende prestaties in de tweede seizoenshelft en de winterse soap rond zijn mislukte overstap naar Brentford, stond nochtans een vraagteken achter een mogelijk vertrek tijdens de zomermercato. Maar in de voorbije dagen begon toch één en ander te bewegen rond de jonge Noor.

Maandag raakte namelijk bekend dat Crystal Palace concrete belangstelling vertoont in de 19-jarige flankaanvaller. De Engelse middenmoter neemt weldra afscheid van smaakmaker Michael Olise, die op weg is naar het Bayern München van Vincent Kompany. En Nusa wordt door de Eagles bestempeld als een potentiële vervanger.

Concrete gesprekken

En het lijkt Palace menens voor de Noorse international. Ook de Engelse kwaliteitskrant The Guardian bevestigt nu de interesse vanuit Selhurst Park. Het medium beweert namelijk dat er momenteel zelfs concrete gesprekken lopen. Al is een eventuele doorbraak niet voor meteen. Men verwacht overigens dat de transfersom sowieso zal oplopen tot minstens 25 miljoen pond, een slordige 30 miljoen euro. En over zo'n bedragen zal uiteraard stevig onderhandeld moeten worden.

Nusa is deze zomer weg bij Club Brugge ...

Meest recent

Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

92
92
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

101
101
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

80
80
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

423
423
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

295
295
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

90
90
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

280
280
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

204
204
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

693
693
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

77
77
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

135
135
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

168
168
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

484
484
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

238
238
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

95
95
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

355
355
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

314
314
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

184
184
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

495
495
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

273
273
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

605
605
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

82
82

Meer sportnieuws