‘Kompany heeft beet en legt monsterbedrag op tafel’

413 stemmen
‘Kompany heeft beet en legt monsterbedrag op tafel’

Vincent Kompany is op de transfermarkt aan het speuren voor versterkingen voor komend seizoen bij Bayern München. Volgens journalist Florian Plettenberg heeft de Belgische oefenmeester de volgende miljoenenaankoop al binnen.

Michael Olise komt over van Crystal Palace. De Engelse aanvaller maakte afgelopen seizoen veel indruk in de Premier League. Nu legt Kompany een slordige zestig miljoen euro op tafel voor de Franse jeugdinternational die ook nog kan uitkomen voor de Engelse nationale ploeg.

LEES OOK: 'Cruciaal nieuws Kompany: Kane neemt toekomstbeslissing'

Monstertransfer

Bayern schrijft aldus zestig miljoen euro over naar de bankrekening van Crystal Palace. Kompany rondt zo een eerste monstertransfer af, eerder haalde het al Ito voor 23 miljoen euro en Zaragoza voor 13 miljoen euro. Olise had bij Palace nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 55 miljoen euro.

Afgelopen seizoen scoorde de buitenspeler tien keer en hij gaf eveneens zes assists in negentien competitiewedstrijden. Komend seizoen zal de linksbenige flankspeler aldus te zien zijn in de Bundesliga. Bij Bayern ligt een contract tot 2029 klaar.

Nog op komst?

Kompany lijkt echter nog niet klaar op de transfermarkt. De voormalige coach van RSC Anderlecht moet Bayern München weer naar de top zien te leiden na een snertseizoen in de Bundesliga en de Champions League.

Bayern wordt met verschillende namen in verband gebracht en Kompany kijkt ook naar enkele oude bekenden. Rode Duivels Amadou Onana van Everton en Johan Bakayoko van PSV Eindhoven worden alvast genoemd. Beide spelers moeten wel weer flink wat kosten.

Een goede transfer van Kompany?

Meest recent

'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

53
53
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

85
85
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

201
201
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

64
64
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

350
350
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

73
73
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

748
748
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

99
99
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

270
270
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

192
192
'Cruciaal nieuws Kompany: Kane neemt toekomstbeslissing'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

246
246
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

716
716
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

353
353
Lotto Park ontdekt potentiële patron: "Echt een topper"

Na drie Europese wedstrijden, is RSC Anderlecht ook aan het nieuwe seizoen begonnen in eigen land. ...

308
308
Transferschreeuw bij KVM: "Was ik sportief directeur of CEO ..."

Bij KV Mechelen is het nieuwe seizoen met een domper van start gegaan. Na een flauwe prestatie ...

189
189
Kampioen nú al gekend? "Club Brugge met 10 punten los"

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, het seizoen 2026-2027 is officieel van start gegaan. Het ...

444
444
Bruno roteert bij Anderlecht: vier wissels in basisploeg

RSC Anderlecht trapt zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League op gang. De recordkampioen ...

147
147
Meteen zware kater voor Genk, rode kaart nekt Simons en co

Zondagnamiddag stonden om 16u twee duels van de openingsspeeldag in de Jupiler Pro League op het ...

260
260
'Beveren vindt nieuwe spits, Italianen kloppen aan bij Union'

De Jupiler Pro League is dit weekend van start gegaan, maar de eersteklassers blijven ondertussen ...

104
104
Enorme metamorfose bij winnend Gent: "Grote stap vooruit"

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na degelijke resultaten in Europa wonnen de ...

153
153
Mokio bevrijdt Ajax in Zwolle, bizarre namiddag Godts

Net zoals de Jupiler Pro League is dit weekend ook de Nederlandse Eredivisie weer op gang getrokken. ...

75
75
Droomdebuut! Karetsas steelt de show met parel tegen Tzolis

Terwijl de Jupiler Pro League dit weekend weer van start ging, zijn de clubs uit de Europese ...

461
461
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

1355
1355
AA Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

92
92
Genk met twee aanwinsten in basis; noodoplossing achterin

KRC Genk begint zondagnamiddag aan zijn nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers staan ...

79
79

Meer sportnieuws