In navolging van verschillende andere Europese competities, werd vrijdagavond ook het nieuwe seizoen in de Bundesliga op gang getrapt. En titelverdediger Bayern München wist meteen een overtuigende zege te boeken op het veld van Werder Bremen. In de Premier League boekte Nottingham Forrest dan weer zijn eerste punten.
LEES OOK: Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?
Bundesliga: Kane opent teller bij BayernDer Rekordmeister had iets recht te zetten na de nederlaag van vorig weekend in de Duitse Supercup. Daarvoor rekende coach Tuchel voor het eerst op topaanwinst Kane in de basiself. Bij Werder Bremen verscheen Lynen dan weer in de basis. Maar zijn Bundesliga-debuut werd geen groots succes. Na amper 4 minuten zette Sané de bezoekers immers al op voorsprong.
De thuisploeg kon vervolgens nog lange tijd gelijke tred houden, in de slotfase maakte Bayern er echter toch een ruime overwinning van. Kane scoorde zijn eerste in Duitse loondienst, Sané maakte zijn tweede van de avond en de jonge Tel legde de 0-4-eindstand vast. Een overtuigende competitiestart dus van de titelverdediger.
⚽️ | Harry Kane met zijn eerste voor Bayern! 👊#SVWFCB pic.twitter.com/ofH0fWbjDI
— Eleven Belgium (NL) (@ElevenBeNL) August 18, 2023
Premier League: Sheffield pakt 0 op 6
Voor de tweede week op rij kreeg een promovendus de eer om de speeldag in de Premier League te openen. Dit keer was Sheffield United aan de beurt, de Blades gingen op bezoek bij het Nottingham Forrest van Rode Duivel Mangala. Na amper drie minuten kwam de thuisploeg al op voorsprong via Awoniyi (ex-AA Gent). Vlak voor rust kwam Sheffield echter langszij en een puntendeling leek in de maak. Maar in de absolute slotfase zorgde Wood alsnog voor de 2-1.
Veel heeft @officialcwood niet nodig om te scoren... 😅 pic.twitter.com/pjqUqAXgCE
— Play Sports (@playsports) August 18, 2023
Kobe K