KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de Champions' Play-Off. Maar ondertussen denken ze Achter de Kazerne ook al aan volgend seizoen. Daarvoor moesten enkele knopen doorgehakt worden.
De club moest immers bij vier spelers beslissen of de opties in hun aflopende contracten gelicht zouden worden. Het Nieuwsblad weet dat ze dat uiteindelijk bij slechts één van dat kwartet ook effectief gedaan hebben.
LEES OOK: 'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'
Mechelen wil cashen op HalhalEnkel Redouane Halhal zal zijn optie gelicht worden. Desondanks lijkt de kans behoorlijk klein dat de Marokkaanse verdediger volgend seizoen nog in Mechelen te bewonderen zal zijn. Hij was één van de revelaties van het seizoen en lokt heel wat interesse.
KV Mechelen lijkt zijn contract dan ook vooral verlengd te hebben met het oog op een transfer. Ze zullen hopen dat ze op die manier straks de nodige miljoenen kunnen vangen voor de 23-jarige, die ook een eerste selectie voor de Marokkaanse nationale ploeg versierde.
Slecht nieuws voor Konaté en Bandé
De opties van Mory Konaté en Hassane Bandé worden dan weer zeker niet gelicht. Die eerste kan wel nog bijtekenen, maar zou daarvoor wel moeten inleveren. De comeback van Bandé lijkt dan weer met een sisser te gaan eindigen. Hij kon zich de voorbije maanden niet doorzetten.
Ten slotte is er nog geen duidelijkheid over de situatie van Massime Decoene. De jonge Belg is invaller, maar in Mechelen zijn ze wel tevreden over hem en met zijn polyvalentie is hij een interessante back-up. Hij kan dus mogelijk wel nog blijven.
Jannick Lanckriet