Bij Sporting Lokeren beleefden ze een droomstart van de nieuwe competitie. De Waaslanders gingen afgelopen weekend met 2-3 winnen bij landskampioen RSC
Anderlecht. Lokeren-verdediger Mijat Marić blikt terug op deze onvergetelijke overwinning.
"We zijn naar Anderlecht getrokken om ons eigen spel te spelen", zegt Marić in
Het Nieuwsblad. "Het is altijd moeilijk tegen hen, maar we hebben voldoende vertrouwen en kwaliteit om van iedereen te winnen. We hadden zondag ook het nodige geluk. Copa hield ons dan ook verschillende keren recht."
Hans Vanaken beleefde met twee doelpunt een droomdebuut in de
Jupiler Pro League. "Dat verrast me helemaal niet. Tijdens de voorbereiding liet hij al mooie dingen zien. Hans is een goeie jongen en als hij hard blijft werken, zie ik hem uitgroeien tot een echte topspeler."
De Zwitser wil nog niet teveel kijken naar de toekomst van Lokeren. "Ik vind het te vroeg om me al uit te spreken over onze toekomstmogelijkheden. We hebben onze competitiestart niet gemist, maar het seizoen is nog heel lang. We moeten ons voor de volle honderd procent concentreren op de match van zaterdag tegen Bergen. Wat ik wel kan zeggen is dat we genoeg kwaliteit hebben om dit seizoen bij de eerste vijf te eindigen", besluit een nuchtere Marić.