Van Gaal onthult reden thuislaten Danjuma

door
Van Gaal onthult reden thuislaten Danjuma

Noa Lang kent een matig seizoen bij Club Brugge en is er invaller. Toch werd hij opgeroepen voor het Nederlands elftal. Arnaud Danjuma, ex-Club, werd niet bij de WK-selectie gehaald.


Danjuma kende vorig seizoen een geweldig jaar bij Villarreal met 16 goals en 4 assists in 34 wedstrijden. Hij werd gelinkt aan Europese topclubs, maar hij bleef bij de Spaanse club. Dit seizoen kende hij de nodige blessureproblemen, waardoor hij even buiten strijd was. Nadien had de flankaanvaller het niet onder de markt om weer in de basis te komen. Hij tikte daarmee voorlopig af op 4 goals in 14 matchen.

GERUCHTEN

Danjuma werd niet opgeroepen voor het WK. Andy van der Meijde liet weten dat dit kwam omwille van het feit dat Danjuma niet geweldig in de spelersgroep zou liggen. In een gesprek met Voetbal International schepte de speler duidelijkheid over zijn niet-selectie. "De bondscoach heeft mij de reden gegeven dat hij andere spelers de voorkeur heeft gegeven. Ik heb, nu ik van Spanje naar Nederland gekomen ben, hier en daar wel wat geluiden gehoord. Maar de reden die ik gekregen heb, is simpelweg dat andere spelers de voorkeur hebben gekregen."

Danjuma doelt op de verhalen dat hij op zichzelf zou zijn en daarom buiten de groep zou vallen."Ik vind dat persoonlijk een heel rare aanname om te maken, om eerlijk te zijn. Ik denk dat diversiteit in een team niet meer dan normaal is. Iemand die wat meer op zichzelf is, een ander die wat meer verlegen is, of weer iemand die luidruchtig is; ik denk dat dat normaal is zolang iedereen zich met respect gedraagt. Dat dit plaatje over mij wordt opgehangen, vind ik sowieso een beetje een onnozel statement."

Had Van Gaal hem moeten selecteren?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

35
35
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

175
175
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

121
121
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

332
332
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

95
95
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

471
471
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

274
274
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

536
536
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

785
785
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

844
844
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

300
300
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

627
627
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

367
367
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

258
258
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

408
408

Meer sportnieuws