Ex-Genkie rondt bijna kaap van 200 Premier League-wedstrijden

door
Ex-Genkie rondt bijna kaap van 200 Premier League-wedstrijden

Wilfred Ndidi maakte twee jaar lang het mooie weer bij Racing Genk. Zijn verblijf in Limburg was van korte duur omdat al snel duidelijk werd over welk potentieel de Nigeriaan beschikt. De middenvelder vierde onlangs zijn verjaardag en heeft binnenkort weer iets te vieren, zijn 200e wedstrijd voor Leicester.


Wilfred Ndidi streek vier jaar geleden neer in het King Power Stadium. Eergisteren mocht de balrecuperaar 25 kaarsjes uitblazen. De middenvelder is gelukkig in Engeland, maar stilaan klaar voor een stap hogerop. Het ideale moment lijkt voor hem aangebroken. Zijn marktwaarde wordt op 60 miljoen euro geschat, niet onoverkomelijk voor een Europese topclub. Ndidi zou wel eens aan zijn laatste weken in het graafschap Leicestershire toe kunnen zijn.

Bestemming onbekend
Ook zijn voormalig assistent-coach Rudi Cossey is van dezelfde mening: "Hij gaat voor een grote club spelen, zonder twijfel", zei de huidige T2 van Antwerp aan La Dernière Heure. Ndidi's naam viel al bij Real Madrid en Manchester United. Het is nog koffiedik kijken waar de Nigeriaan zal landen, maar de zin naar meer komt niet als een verrassing voor Cossey: "Hij is een geweldige jongen, altijd glimlachend en altijd hardwerkend". Ook in zijn tijd bij Genk was Ndidi al bezig met zijn grote droom waar te maken. "Hij deed er echt alles aan om snel te aarden in Genk en groeide in no time uit tot sterkhouder. Die transfer naar Engeland was dubbel en dik verdiend".

Waar we Ndidi volgend jaar zien spelen, is nog niet geweten. Cossey ziet hem bij veel grootmachten passen. "Hij heeft wat nodig is om te slagen. Een geweldige teamspeler, komt met iedereen goed overeen." Als Pogba bij Manchester United vertrekt zullen ze ongetwijfeld aan Ndidi denken, want ook Matic geraakt op leeftijd. En bij stadgenoot City valt Fernandinho naar alle waarschijnlijk weg. Al is Rodri als nummer 6 voorlopig incontournable. Wat vaststaat is dat er na zijn 200e match in de Premier League ongetwijfeld nog veel zullen volgen. Tenzij Ndidi graag eens van een andere competitie proeft en toegeeft aan de charmes van Real Madrid of Barcelona.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa verbazen opnieuw: “Niemand zag dit aankomen”

Is Ndidi klaar voor een Europese topclub?

Meest recent

Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

0
0
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

24
24
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

28
28
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

47
47
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

46
46
Wraak Hubert: Union deelt flinke sneer uit aan Anderlecht

David Hubert werd bij Union SG aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Die ...

152
152
Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

134
134
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

115
115
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

951
951
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

196
196
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

775
775
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

111
111
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

301
301
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

791
791
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

164
164
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

360
360
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

450
450
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

504
504
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

767
767
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

423
423
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

400
400
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

968
968
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

71
71
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

123
123
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

151
151

Meer sportnieuws