FC Barcelona sluit zaterdagavond zijn seizoen af met een verplaatsing naar Eibar, maar dat doet het zonder Lionel Messi. De sterspeler en aanvoerder kreeg vervroegd vakantie en keerde vrijdag al terug naar Argentinië. Daar heeft hij een interview gegeven aan de lokale media en daarin lijkt hij wel de deur open te zetten voor een contractverlenging.
Messi lijkt immers positief over de toekomst van Barça. "De eindwinst in de Copa del Rey was speciaal, ook door de periode waarin we ons bevinden. De club komt uit een periode van twee jaar waar we echt niet goed waren. Maar onze kleedkamer is nog jong, met veel nieuwe spelers. Op dat vlak was de Copa een belangrijk keerpunt", verklaarde hij.
Van onvrede over de situatie in Camp Nou lijkt er momenteel dus geen spoor en dat is goed nieuws voor Barça met het oog op een contractverlenging. Volgens de laatste berichten heeft de club wel nog steeds Messi geen voorstel gedaan, dus de onzekerheid over zijn toekomst blijft groot. Clubs als PSG en Manchester City zouden op de loer liggen.
LEES OOK: Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois
Jannick Lanckriet