'Berge staat weer stap dichter bij toptransfer'

door
'Berge staat weer stap dichter bij toptransfer'

Sander Berge versierde in januari 2020 zijn droomtransfer van KRC Genk naar de Premier League, waar Sheffield United 23 miljoen euro op tafel legde. Maar dat draaide niet uit zoals de Noorse middenvelder gehoopt had, want na een absoluut rampjaar degradeert zijn club uit de Premier League. Maar de kans lijkt groot dat Berge volgend seizoen wél nog gewoon op het hoogste niveau zal spelen.


Bij Sheffield United maken ze zich sterk dat ze hun goudhaantje volgend seizoen nog aan boord kunnen houden, maar The Athletic weet dat Berge een afkoopsom in zijn contract heeft. Als een club dus met het vereiste bedrag over de brug komt, dan zullen ze Berge dus niet kunnen tegenhouden. En interesse zou er alvast genoeg zijn.

Enkele van de grootste clubs zouden immers hun zinnen op Berge gezet hebben, want hij zou in de belangstelling staan van Arsenal, Liverpool, Tottenham en Aston Villa. Welk bedrag zij zullen moeten neertellen om het gewezen Genkse goudhaantje te strikken, dat is echter nog niet duidelijk.

Is hij klaar voor een topclub?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

48
48
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

26
26
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

227
227
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

262
262
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

330
330
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

144
144
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

603
603
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

441
441
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

984
984
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

130
130
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

176
176
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

1840
1840
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

155
155
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

245
245
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

497
497
Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers wonnen afgelopen weekend met 3-2 van ...

256
256
Superster genaaid: Anderlecht speelt vuil spel

Mihajlo Cvetkovic, hét Servisch toptalent dat Manchester City kon kiezen, belandde bij ...

1352
1352
Waar op tv kan je naar Liechtenstein-België kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

539
539
Dit opvallend viertal moet Rode Duivels redden

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Liechtenstein. Enkele dagen later volgt Kazachstan. Dat mag ...

168
168
Albert slaat alarm: dit is het grote Anderlecht-probleem

RSC Anderlecht is slecht begonnen aan het seizoen. Sommigen halen aan dat het tegen Union SG best ...

273
273
"De grootste miskoop in de geschiedenis van Club Brugge"

Club Brugge haalde Carlos Forbs in huis. Daar waren veel twijfels over, ook de geluiden die wij ...

1628
1628
‘Paniek bij Anderlecht: drie transferdossiers lopen fout’

Olivier Renard heeft nog heel veel werk de komende dagen. Voorlopig is de zomermercato allerminst ...

612
612
'Basisploeg Duivels: zorgt Garcia voor deze verrassingen?'

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Liechtenstein. Dat moet een zeer vlotte zege opleveren, ...

210
210
Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

727
727
'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

254
254

Meer sportnieuws