Club Brugge slaagde er vorige zomer in om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden, maar het zal een helse klus worden om dat tijdens de komende mercato te herhalen. Een aantal belangrijke spelers kan immers nu al rekenen op concrete interesse vanuit het buitenland. Zo ook Charles De Ketelaere.
Hoewel zijn statistieken nog beter kunnen en moeten, heeft het Brugse goudhaantje een sterk seizoen achter de rug. Op zijn 19de maakte hij indruk in eigen land én in Europa, bovendien versierde hij zijn eerste selecties bij de nationale ploeg. Die goede prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Zo maakte Gazzetta dello Sport vrijdag bekend dat SSC Napoli een bod van 10 miljoen euro heeft voorbereid op de polyvalente aanvaller.
Venerato stelt namelijk dat De Ketelaere veel hoger mikt dan een club als Napoli. "Napoli volgt hem al anderhalf jaar en beseft dat hij een toekomstige kampioen is. Maar hij zal wellicht bij een buitenlandse club belanden die veel rijker en groter is. Via zijn entourage heb ik vernomen dat er nu al belangrijke concurrentie heerst. Deze jongen is voorbestemd voor het buitenland. Maar hij zal het blauwe shirt niet aantrekken, hij gaat naar een andere Europese topclub", werd Venerato geciteerd bij Casanapoli.
LEES OOK: De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen
Kobe K