'Inter & AC Milan denken aan Gaich'

door
'Inter & AC Milan denken aan Gaich'

Doet de naam Adolfo Gaich nog een belletje rinkelen? De 22-jarige Argentijn stond lange tijd op de radar bij Club Brugge en werd in januari tevens aan Antwerp gelinkt, maar trok in plaats daarvan tijdelijk naar Benevento in de kelder van de Serie A. Daar lijkt hij nu stilaan zijn draai lijkt te vinden. In de voorbije vier duels stond de spits namelijk telkens aan de aftrap, waarbij hij ook tweemaal de netten wist te vinden.


Met een van die doelpunten bezorgde Gaich zijn team zelfs de drie punten tegen niemand minder dan Juventus. Prestaties die blijkbaar niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens La Gazetta dello Sport lonken zowel Inter als AC Milan serieus naar zijn diensten. Geen complete verrassing, vermits de beide topclubs uit Milaan ook eerder al aan het voormalige target van Club en Antwerp werden gelinkt. Vooral de huidige werkgever van Romelu Lukaku, die zelf op heel wat aandacht kan rekenen en voor wie Gaich een potentiële opvolger kan vormen, bleek in het verleden erg geïnteresseerd.

Nu zijn de Nerrazzuri en Rossoneri dus van plan om een nieuwe poging wagen, al wil moederclub CSKA Moskou wel boter bij de vis. Zij vragen naar verluidt namelijk 11 miljoen voor de Argentijns belofteninternational, die ze vorige zomer zelf nog voor 8,5 miljoen wegplukten uit zijn thuisland. Een halfjaar eerder legde Club nochtans nog bijna het dubbele op tafel. Na een mislukte passage in Rusland leek Blauw-Zwart zo ontsnapt aan een dure kater, maar nu lijkt Gaich zijn potentieel dus alsnog waar te maken. Tot spijt van Antwerp vooral, dat in januari uiteindelijk voor Felipe Avenatti koos.

LEES OOK: Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Denkt u dat Gaich nog een grote carrière zal uitbouwen?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

21
21
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

41
41
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

77
77
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

27
27
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

36
36
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

392
392
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

71
71
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

78
78
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

245
245
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

206
206
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

369
369
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

174
174
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

197
197
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

156
156
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

248
248
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

230
230
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

207
207
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

301
301
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

372
372
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

201
201

Meer sportnieuws