'Inter & AC Milan denken aan Gaich'

door
'Inter & AC Milan denken aan Gaich'

Doet de naam Adolfo Gaich nog een belletje rinkelen? De 22-jarige Argentijn stond lange tijd op de radar bij Club Brugge en werd in januari tevens aan Antwerp gelinkt, maar trok in plaats daarvan tijdelijk naar Benevento in de kelder van de Serie A. Daar lijkt hij nu stilaan zijn draai lijkt te vinden. In de voorbije vier duels stond de spits namelijk telkens aan de aftrap, waarbij hij ook tweemaal de netten wist te vinden.


Met een van die doelpunten bezorgde Gaich zijn team zelfs de drie punten tegen niemand minder dan Juventus. Prestaties die blijkbaar niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens La Gazetta dello Sport lonken zowel Inter als AC Milan serieus naar zijn diensten. Geen complete verrassing, vermits de beide topclubs uit Milaan ook eerder al aan het voormalige target van Club en Antwerp werden gelinkt. Vooral de huidige werkgever van Romelu Lukaku, die zelf op heel wat aandacht kan rekenen en voor wie Gaich een potentiële opvolger kan vormen, bleek in het verleden erg geïnteresseerd.

Nu zijn de Nerrazzuri en Rossoneri dus van plan om een nieuwe poging wagen, al wil moederclub CSKA Moskou wel boter bij de vis. Zij vragen naar verluidt namelijk 11 miljoen voor de Argentijns belofteninternational, die ze vorige zomer zelf nog voor 8,5 miljoen wegplukten uit zijn thuisland. Een halfjaar eerder legde Club nochtans nog bijna het dubbele op tafel. Na een mislukte passage in Rusland leek Blauw-Zwart zo ontsnapt aan een dure kater, maar nu lijkt Gaich zijn potentieel dus alsnog waar te maken. Tot spijt van Antwerp vooral, dat in januari uiteindelijk voor Felipe Avenatti koos.

LEES OOK: 'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Denkt u dat Gaich nog een grote carrière zal uitbouwen?

Meest recent

Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

2
2
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

5
5
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

45
45
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

24
24
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

33
33
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

60
60
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

121
121
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

107
107
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

103
103
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

54
54
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

48
48
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

110
110
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

166
166
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

246
246
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

143
143
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

91
91
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

194
194
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

342
342
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

63
63
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

114
114
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

474
474
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

128
128
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

126
126
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

272
272
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

336
336

Meer sportnieuws