Spelers Anderlecht in alle staten niet gefloten penalty

door
Spelers Anderlecht in alle staten niet gefloten penalty

RSC Anderlecht schoot zondagavond op het veld van STVV andermaal in de eigen voet. De Brusselaars hadden voldoende overwicht en kansen om de drie punten mee naar huis te pakken, maar faalden in de zone van de waarheid. En na een late strafschop voor de thuisploeg kregen ze het deksel helemaal op de neus.


Al had Paars-Wit toen alsnog een punt uit de brand kunnen slepen. In de laatste minuut van de extra tijd werd Lukas Nmecha immers ook lichtjes aangetikt in de zestien. Een gelijkaardige fase als enkele minuten eerder aan de overkant, maar dit keer ging de bal niet op de stip. De wedstrijdleiding oordeelde dat Nmecha te nadrukkelijk op zoek ging naar het contact en dat de aanvaller zich ook nog eens te opzichtig liet vallen.

Achteraf waren de spelers dan ook in alle staten en gingen ze nadrukkelijk verhaal halen bij ref Nathan Verboomen. Want er was nog een discutabele fase in het nadeel van Anderlecht uitgevallen. Zo had OHL-verdediger Václav Jemelka een tweede geel kunnen en misschien wel moeten krijgen nadat hij aan het truitje van opnieuw Nmecha ging hangen. "In een normale wereld moet OHL daar voort met tien", schrijft men bij Het Laatste Nieuws.

Ook voor coach Vincent Kompany werd het even te veel. Hij kreeg geel na protest tijdens de wedstrijd, maar kon achteraf wel weer relativeren. "De beelden kan iedereen interpreteren en interpretatie is gevaarlijk", besloot hij filosofisch.

LEES OOK: Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

Anderlecht had een strafschop moeten krijgen ....

Meest recent

Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

11
11
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

179
179
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

194
194
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

228
228
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

175
175
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

278
278
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

434
434
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

497
497
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

402
402
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

209
209
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

440
440
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

423
423
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

405
405
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

401
401
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

450
450
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

566
566
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

716
716
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

39
39
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

720
720
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1535
1535
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

509
509
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

492
492
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

494
494
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

339
339

Meer sportnieuws