'Anderlecht onderzoekt opties in transferdossier verdediger'

door
'Anderlecht onderzoekt opties in transferdossier verdediger'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de zomermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. Maar de financiële middelen zijn zoals alom geweten beperkt en de Brusselaars zouden nu al tegen hun limieten botsen. Zo lijkt het onmogelijk om de aankooptie in het contract van Derrick Luckassen te lichten.


Om hem definitief over te nemen van PSV zou Anderlecht namelijk 5 miljoen euro moeten neertellen en dat zit er gezien de huidige omstandigheden niet in. Toch hoeven de Brusselaars zijn dossier nog niet volledig op te bergen. Volgens Eindhovens Dagblad is PSV immers bereid hem te laten gaan en beseft men dat de verdediger in deze tijden geen vijf miljoen euro meer zal opbrengen. De Nederlandse topclub wil nog steeds een bepaalde transfersom voor hem vangen, maar lijkt dus vrede te nemen met een iets lager bedrag.

RSCA zou de onderhandelingen kunnen aanknopen om Luckassen voor een beperktere som, al is het niet duidelijk of dat ook effectief zal gebeuren. In ieder geval zal Paars-Wit zich wel moeten haasten. Op 31 mei verloopt de aankoopoptie en vanaf dan kunnen ook andere geïnteresseerde ploegen de gesprekken met PSV opstarten.

UPDATE 27/05
Dat PSV bereid is om water bij de wijn te doen, biedt dus perspectieven voor Anderlecht en dat beseft de recordkampioen ook zelf. Volgens Het Laatste Nieuws is RSCA intern aan het bekijken of men Luckassen toch in het Lotto Park kan houden. PSV lijkt niet echt te staan springen om een nieuwe huurbeurt en dus zal er wel onderhandeld moeten worden over een betaalbare transfersom. Mogelijk kan die gedrukt worden met bepaalde bonussen en een percentage op de doorverkoopsom, maar die mogelijke gesprekken zijn dus nog niet opgestart.

LEES OOK: Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Anderlecht moet een inspanning doen voor Luckassen ...

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

76
76
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

40
40
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

36
36
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

515
515
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

246
246
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

388
388
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

136
136
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

143
143
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

98
98
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

314
314
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

525
525
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

398
398

Meer sportnieuws