Volgens het Engelse
Sky Sports toont nu ook het Engelse Southampton interesse in RSC
Anderlecht-middenvelder Lucas Biglia. Vooral Southampton-manager Mauricio Pochettino zou Biglia graag naar Engeland willen halen, maar daarvoor kan hij rekenen op flink wat concurrentie.
Onder meer Arsenal, Tottenham Hotspur, Newcastle United, Fiorentina en West Ham toonden eerder al interesse in de Argentijnse spelverdeler van de Belgische landskampioen. Bij Southampton zou hij ploegmaat kunnen worden van Steve De Ridder.
Biglia zelf gaf eerder al aan deze transferperiode te willen vertrekken uit de Belgische hoofdstad. De aanvoerder van Anderlecht daagde omwille van migraine niet op op de jaarlijkse winterstage van de Brusselaars. Normaliter keert hij midden deze week terug naar het Astridpark, aangezien zijn dokerbriefje zondag ten einde kwam.
LEES OOK:
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht