In Italië blijft de corona-epidemie voor chaos zorgen in de voetbalwereld. De voorbije weken werden al een pak wedstrijden in de Serie A uitgesteld en moest Internazionale zijn Europa League-wedstrijd achter gesloten deuren spelen. En ook deze week regent het weer afgelastingen, waarbij de Rode Duivels in Italië ook getroffen worden.
Eerder werd de confrontatie tussen AC Milan en Juventus in de halve finale van de Coppa Italia al afgelast en nu is ook de tweede halve finale uitgesteld. Donderdagavond zouden Internazionale en Napoli onder elkaar uitmaken wie naar de eindstrijd mag, maar nu werd beslist ook die match af te gelasten.
Romelu Lukaku en Dries Mertens zullen hun strijd dus nog even moeten uitstellen. Na een 0-1-zege in de heenmatch heeft Napoli de beste kaarten in handen om op 20 mei de finale te spelen. Wanneer de halve finales ingehaald zullen worden, is nog niet duidelijk.
🚨 | ANNUNCIO
— Inter (@Inter) March 4, 2020
Ufficiale il rinvio di #NapoliInter, semifinale di ritorno di #CoppaItalia 👉 https://t.co/LZszkYjL8b#FCIM
Jannick Lanckriet