Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen achter de rug. Wat hadden de fans daarover te zeggen op de sociale media?
LEES OOK: Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door
Club Brugge beslist de match in de eerste helftClub Brugge kwam al na drie minuten op voorsprong via Hugo Vetlesen. Brent Gabriël zag er absoluut niet goed uit bij die fase. Club Brugge had nadien rustig controle, de thuisploeg wist ook niets bij elkaar te spelen. Zo kregen we een saaie eerste deel van de eerste helft te zien.
Plots schot iedereen wakker. Zulte Waregem speelde een goede aanval bij elkaar en na matig verdedigen wist Tobias Heidl de 1-1 te scoren. Een minuut later stond het 1-2 via Carlos Forbs, op aangeven van Vetlesen. En een paar minuten later was het 1-3 via Nicolo Tresoldi. Blauw-Zwart zo op zijn gemakje vlot voorbij Essevee, dat op deze manier toch een pandoering moet vrezen in de tweede helft. Zeker aangezien Hans Vanaken ook de 1-4 scoorde.
Het gaat rap ineens. Topschutter Nicolò Tresoldi met zijn 8e goal in 10 matchen. Seys al zijn 5e assist #zwaclu
— Michel Berix (@MichelFCBerix) October 30, 2026
Amai Zulteke als er nu ene is die ge ni moogt laten lopen is het Tresoldi toch? 1-3 #zwaclu
— Steven Lemmens (@lemmenssteven1) October 30, 2026
Gewoon doorduwen ipv te breien en 1-3 #zwaclu
— Dylan_Massé (@masse_dylan) October 30, 2026
Prachtige assist Vetlesen. Carlos Forbs met de snelle reactie van Club. #zwaclu
— Michel Berix (@MichelFCBerix) October 30, 2026
Wat een leuke eerste helft 👀💙🖤 #zwaclu
— Mika de Kaasman (@KaasmanMika) October 30, 2026
Tresoldiiiiiii #ZWACLU
— Serge (@SR067) October 30, 2026
Wat een klasse aanval 1-4 #zwaclu
— Steven Lemmens (@lemmenssteven1) October 30, 2026
Claudio Reulens